SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łączenie kreatyny SFD z DEVIL MASS

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 19
witam chciałem kupić DEVIL MASS
I do tego SFD CREATINE czy to
Dobre połączenie??

Czytałem że te kreatynę bierze dwa razy przed i po treningu ale chciałem do tego do dać DEVIL MASS czy to jest bezpieczne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Witaj,
Devil Mass - to świetnej jakości gainer, dużo lepszy od podobnych produktów na rynku. Ma w swoim składzie aż 4 różne frakcje węglowodanów, stosunkowo niską zawartość cukrów prostych, a w składzie komponentów białkowych rzadko spotykany w gainerach - dodatek najlepszego izolatu białka serwatkowego. Do tego występuje w 5 bardzo smacznych wariantach smakowych, na pewno będziesz zadowolony z jego jakości i smaku.

Oczywiście tego typu 'jedzenie w proszku' , które ma za zadanie uzupełniać Twoje niedobory w diecie możesz łączyć z każdą inną odżywką i suplementami, w tym również wspomnianą kreatyną z SFD.




Nie ma żadnego problemu i nic się nie gryzie z łączeniem w jednej porcji, np. w porze po treningu gainera z kreatyną, jak najbardziej jest to nawet wskazane, możesz wypić wtedy większą porcję gainera, aby uzupełnić stracony glikogen mięśniowych, poprawić regeneracją potreningową, a do tej porcji wsypać około 5g monohydratu.

Sposobów dawkowania kreatyny jest multum, polecam poczytać poniższy artykuł, a ja od siebie polecam stałą suplementację kreatyną (czyli nawet cały rok, z przerwami tylko na jakieś wakacje/urlop/chorobę), dawka na poziomie 3-4 g codziennie lub tylko po treningu 5g. Jest to obecnie co raz modniejszy i efektywny sposób dawkowania kreatyny.

Polecamy również: Kreatyna - cykl czy stała suplementacja?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Zadając takie pytanie hmmm widać że masz zerowe pojęcie
Wstaw ankietę działu,napisz jak ćwiczysz i co z dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
Tak bezpieczne . Jednak w pierwszej kolejności musisz zapoznać się z podstawami z zakresu odżywiania i suplementacji .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
bezpieczne jest pod względem że wiesz dlaczego dokonałeś takiego wyboru suplementów.

Co do kreatyny to sposobów jest kilka, moze być przed i po treningu moze być rano i po, może być tylko zwiększona dawka w dni treningowe, stała suplementacja.

Ale by Ci w głowie nie mieszać, mozesz stosowac rano lub przed treningiem 5 g po treningu 5 g i w nietreningowy 5 g. Gainer w celu uzupełnienia braków, nie wiesz jakie masz to 100g po treningu bo nic innego nie wymyślisz jak nie znasz swoich braków

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237843
siemka.
Creatyne możesz suplementowac 5g codziennie przez całe zycie nawet. pora obojetna bo i tak chodzi tylko o wysycenie nią organizmu, niby badania mówią że optymalna dawka 0,07g na kg masy ciała czyli dla osoby ważącej 100kg jakieś 7g dziennie ;p
Co do gainera to normalnie uzupełnienie braków w diecie tak jak już wyżej napisane, chociaż ja i tak jestem za jedzeniem normalnego jedzenia a nie gainerów ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7510 Napisanych postów 49513 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385489
Łukasz Ber

Czytałem że te kreatynę bierze dwa razy przed i po treningu ale chciałem do tego do dać DEVIL MASS czy to jest bezpieczne ?



Odpowiedz na Twoje pytanie , tak to jest bezpieczne .
Tylko musisz zrozumiec czy napewno potrzebujesz gainera bo to nic innego jak zwykly posilek w przewadze węglowodanowej . Zazwyczaj gainera stosuje sie jak nie mozesz z jedzenia uzupełnić lub nie masz czasu na posilek i lepiej wtedy na szybko wypic takiego gainera niz nie zjesc nic .
Co do kreatyny mozesz brac dwa razy dziennie , mozesz raz dziennie obie metody sa prawidlowe .


Zmieniony przez - rutkow w dniu 2021-12-05 21:43:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
Jeżeli dobrze przyjrzysz się produktom, jakie mamy na rynku suplementacji, to dość szybko zauważysz że gardinery również występują w składzie z kreatyną. Jednak osobiście Jeżeli miałbym już kupować jakieś suplementy to przede wszystkim bym kupił sobie odżywki osobno czyli gainerow osobno i kreatynę osobno. Jeżeli już zdecydowałeś się na gainera to wybieraj says jak najbardziej prostym składem gdzie masz tylko białko i węglowodany bo Za co płacimy i tego chcemy od tego typu produktów. Kreatynę Kup sobie osobno

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Możesz śmiało łączyć, kreatyna to nie jest żaden wynalazek alchemików z ciemnej strefy, tylko aminokwas znajdujący się w normalnych produktach, które spożywamy (najbogatszym źródłem jest mięso) jednak żeby dostarczyć taką ilość jaką dostarczasz z suplementu musiałbyś jeść bardzo duże ilości mięsa, więc można odpowiedzieć na Twoje pytanie innym pytaniem, które od razu nasunie odpowiedź: czy mogę łączyć gainer z innym jedzeniem np. mięsem? także jak sam widzisz, nie ma żadnych przeciwwskazań, natomiast przeciwwskazaniem może być brak odpowiedniej diety, przez co efekt końcowy stosowania odżywek i suplementów może Cię rozczarować i nie spełnić oczekiwań jakie im stawiałeś, ale to jest niestety tylko dodatek i nie zastąpi diety.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suple po szczepieniu?

Następny temat

Yohimbine palmas

WHEY premium