SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Yohimbine palmas

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 234
Ostatnio biorę yohimbine hcl firmy Palmas
Z tego co czytałem powinna ona dość mocno pobudzać I zwiększyć potwliwosc
Pobudzenia na treningu wogule nie czuje bardziej już mnie robi kawa czy to znak że johimbina to wałek czy porostu na mnie Nie działa podkreślę jeszcze ze z ciekawości dałem 2 znajomym na sprobe I żaden z nich nie doświadczył ani trochę energii
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
To badziew
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Jak wyżej, kosz
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33059 Napisanych postów 23160 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278039
Palmasa oryginała trafić to już coraz cięzej , od dawien dawna krąży wiele podróbek i ty natrafiłeś na taka podróbkę . Johimbina jak jest w srodku to nie ma opcji żeby nie poczuć choćby minimalnie tym bardziej jak próbowało kilka osób bo marne szanse ze wszyscy podobnie reagujecie bo jednak zdarzają sie osoby co maja sporą tolerancje na johe .Kiedys tu pisałem ze mam pewniaka johe HCL i mnie poniewiera aż miło prze kilka godzin a moja żona zero reakcji ( totalnie nic nie czuje ) jednak was była w sumie trójka do testowania więc coś tu nie gra z palmasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
To już wszystko wyjaśnione ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160416 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234314
Palmas od dawna już jest uznany za produkt który należy omijać szerokim łukiem tak że po prostu kupiłeś nie wiadomo co. Jeżeli chodzi o dobrą johimbinę Ja obecnie stosuje z firmy haya labs kupiłem sobie wersję w tabletkach 2,5 mg w jednej kapsułce i powiem ci że działa naprawdę okej także jeżeli chcesz zainwestować w dobrą johimbinę to jak najbardziej polecam celować w tę firmę. Innych Klasyków które naprawdę działają nas choćby Primaforce, który trzyma poziom od wielu lat, jednak z dostępnością już nieco trudniej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
Pierwsze opakowania to moze i dobre były ale to kilka lat temu było, teraz wg mnie nie warte ceny, kto by się nie pytał to tak jak Ty zero odczuć.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
BartekP2004
Ostatnio biorę yohimbine hcl firmy Palmas
Z tego co czytałem powinna ona dość mocno pobudzać I zwiększyć potwliwosc
Pobudzenia na treningu wogule nie czuje bardziej już mnie robi kawa czy to znak że johimbina to wałek czy porostu na mnie Nie działa podkreślę jeszcze ze z ciekawości dałem 2 znajomym na sprobe I żaden z nich nie doświadczył ani trochę energii


Poszukaj jakieś lepszej firmy bo to będzie wałek, dużo sprawdzonych jest na rynku.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łączenie kreatyny SFD z DEVIL MASS

Następny temat

Odżywka białkowa i Gainer - stosowanie

WHEY premium