SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co wybrać:Devil Mass czy Mass Acceleration

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 64
Witam, mam pytanie do forumowiczów. Po rocznej przerwie chcę wrócić do treningów na siłowni, 3 razy w tygodniu po 1,5 godz. Zależy mi na zwiększeniu masy mięśniowej /obecnie 180 cm, 84kg/. Wcześniej co najwyżej wspomagałem się Nitrobolonem, jednak powodował on u mnie kłopoty żołądkowe. Dlatego teraz postanowiłem spróbować czegoś innego. Zastanawiam się nad Devil Mass lub MUTANT MASS, ewentualnie MASS ACCELERATION z powodu większej wydajności dawek w stosunku do w/w. Co byście wybrali z tego zestawu. I co myślicie o SOMATODROL do tego?
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
somatodrol od razu odpuść bo to wyrzucanie pieniędzy w błoto.
pamiętaj że gainer to uzupełnienie diety jeżeli nie jest ogarnięte odżywianie to tego typu produkt nic Ci nie da, jednak gdybym miał się zdecydować na któryś z tych które podałeś wybrałbym Mass Acceleration
masz jeszcze tutaj ranking
https://www.sfd.pl/art/Rankingi/Odżywki_na_masę_ranking__najlepszy_gainer-a1100.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Oba gainery podobne, nie zauważysz różnicy.

Nie patrz na dawki produktu masz 2 produkty po 2 kg w jednym producent napsize że procja to 200g i masz ich 10 w innym że porcja to 100g i masz 20 porcji 1 kosztuje 180 zł drugi 200 zł ale drugi ma 20 porcji wiec beiorzesz drugi a tak naprawdę to jest to samo, przeliczaj na gramy a nie na porcje

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
d**** Mass ma lepszej jakości węglowodany z dodatkiem Vitargo. Poza tym, kupując go otrzymasz stack kreatynowych gratis (o ile promocja jeszcze obowiązuje.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jeszcze jest, warto skorzystać
https://sklep.sfd.pl/Berserk_Labs_Devil_Mass_ _Crea_X3-opis34239.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 64
Dzięki, wezmę tę w promocji z crea. Jak zalecacie wtedy porcjowanie? Czy wystrarczy np. porcja cre przed treningiem i po nim gainer? Czy z rana gainer, cre przed i znów gainer po? Oczywiście jedzenie mam ogarnięte. Tu nie będzie przestojów


Zmieniony przez - fan_barcy74 w dniu 2019-02-04 10:28:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Gainer 100g po treningu i ewentualnie w przypadku braków w diecie. Kreatyna 5g przed i 5g po treningu. W dni wolne możesz 5g w dowolnym czasie przed około 10 tygodniu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 64
Dzięki zakupiłem ten zestawik ;) Ale 5gr przed i 5 gr po kreatyny, czyli łącznie 10 gr nie będzie za dużo? Na opakowaniu pisze 1 porcję 3gr dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Różnicy większej to nie zrobi. Zasadniczo zaleca się 0,05g/kg masy ciała przed i tyle samo po treningu. Każdy więc uśrednia do 100kg masy ciała, czyli 5g w porcji

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 64
ok dzieki :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w suplementacji

Następny temat

Kreatyna

WHEY premium