SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SERIOUS MASS vs MASS ACCELERATION vs OPTIMUM NUTRITION GOLD STANDARD GAINER

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3588

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5862
Witam. Mozecie mi doradzic ktora z tych odzywek bedzie dla mnie najlepsza(22 lata 186 cm waga 60) choruje na przewlekle wrzodziejace zapelenie jelita grubego w duzym skrocie musze unikac blonnika. Rozmawialem ze swoim lekarzem i w 100% moge brac odzywke OPTIMUM NUTRITION GOLD STANDARD GAINER glupio zrobilem ze nie pokazalem mu tego SERIOUS MASS ale skladowo sa chyba podobne prawda? Cwicze 3 raazy w tygodniu i mam ciezka prace fizyczna...co do posilkow jem 3-4 bardzo ciezko bedzie mi zwiekszyc i ilosc dlatego siegam po gainera.


reasumujac prosze powiedzcie mi ktora z nich ma nalepszy skald(odzywke mutant odrzucilem bo ma za duzo blonnika)


Z gory dziekuje za pomoc

p.s Zapewne jest juz podobny temat ale nie znalazlem takiego porownia


Zmieniony przez - Moreleq w dniu 2017-07-13 17:26:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
jw
wrazliwosc insulinowa tkanek po wysilku jest duzo wysza, stad i wykorzystanie skladnikow pokarmowych w tym cukru nieco korzystniejsze w tym okresie, niz np w ciagu dnia
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
zerknij na ranking
https://www.sfd.pl/Gainery_ranking-t1137011.html
osobiscie bym golda bral
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
c to znaczy najlepszy skład, każdy oparty na wpc, tylko ma różne proporcje węgli do białka, najwiecej białka kosztem wgli ma gold gainer.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5862
Najlepszy skład w sensie jakość składników które posiada...oraz to kotry bedzie najlepszy przy mojej dyspozycji kotra napisalem wyzej. Czyli z tego co napisales Anubisie to moge wziac mass acceleration kory jest najtanszy i nie bede mial wiekszej roznicy? Pomijajac tego golda. A ktory ty bys mi doradzil na zwiekszenie masy? W takim razie gold bedzie dla mnie najgorszy na przytycie skoro ma mniej wegli kosztem bialka.

p.s dziekuje TomQ za porade




Zmieniony przez - Moreleq w dniu 2017-07-13 21:48:11

Zmieniony przez - Moreleq w dniu 2017-07-13 21:51:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie koniecznie więcej węgli to szybsza masa, to jest tylko dodatek do diety.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
Moreleq
NW takim razie gold bedzie dla mnie najgorszy na przytycie skoro ma mniej wegli kosztem bialka.

Zmieniony przez - Moreleq w dniu 2017-07-13 21:48:11

Zmieniony przez - Moreleq w dniu 2017-07-13 21:51:10


niekoniecznie tego typu wniosek bedzie sluszny

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5862
Zamowilem wkoncu tego golda bardzo dziekuje wam za pomoc ale chcialbym sie jeszcze zapytac przy okazji o jedna rzecz. Zalozmy ze bede chial go stosowac jeden lub 2 razy dziennie tylko kiedy? Cwicze zawsze pod wieczor(20-21) wiec bede go bral 40 min po treningu(tylko pytanie przed czy po kolacji do popicia go stosowac?chyba po kolacji prawda zebym nie czul sie syty przez niego) i moge go brac tez powiedzmy 2-4 godziny przed treningiem?

p.s odzywke bede porcjowal do dobicia potrzebnej mi dziennych kcal. Prosze powiedzcie mi jeszcze ile g orientacyjnie przyjac po trenigu odzywki? W sensie od ilu najmniej? 50?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak będziesz stosował do dobicia kalori to musisz policzyc ile to wyjdzie np masz zapotrzebowanie 2500, dostarczyłeć 2300 to z odzywki potrzebujesz 200 kalorii, najlepiej bezpośrednio po treningu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
najlepssza opcja jest okres potreningowy, wtedy z pwoodzeniem mozesz dac wieksza porcje wg brakow
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5862
Juz naprawde ostatnie putanie Panowie czyli bez pośrednio go brac po tym jak skoncze cwiczyc nie czekac iles tam minut tak? Bo pamietam ze gdzies czytalem ze jak wezme gainera bezpośrednio po wysilku silowym to drastycznie skoczy mi cuker we krwi i cos tam sie dzieje negatywnego...Bardzo wam dziekuje za odpowiedzi zapewne chwile bym szukal na forum to bym znalazl odpowiedz na ostatnie 2 pytania ale teraz mam takie urwanie glowy, a nie powiem tak czy tak wole poznac opinie z waszego długoletniego doswiadczenia. Jeszcze raz dziekuje i jestem bardzo wdzięczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Lepiej po wysiłku aby skoczył Ci poziom glukozy niż kiedy indziej. Częste wyzuty insuliny nie są mile widziane.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplemeny Potreningowy na mój organizm

Następny temat

Kreatyna stack - dawkowanie.

WHEY premium