SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Masowanie i redukcja - oto w lejdis rewolucja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174558

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
Mnie te dwudniowe to zaczęły po jakimś czasie nudzić, miałam poczucie, że w kółko to samo robię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
A poza tym dwójka była lepsza :) Te wypady + pompki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 736 Wiek 48 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17884
tak..pompki robiąc fajnie się od wypadów odpoczywało:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
nr 1 był fajny teraz zaczełam i przerwałam nr 3 bardzo mi się podoba idealny normalnie ale nr 2 to najchętniej bym zapomiała
co mnie motywuje? lustro może trochę ale do takich regularnych treningów 6 dni/tydzień to chyba tylko jakiś konkurs że coś robię ale musze się wykazac (jak projekt czy przygotowanie do audytu )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Do końca marca pociągnę nr 1 i później coś innego wezmę. Pewnie spróbuję tydzień nr 2 i ak mi się spodoba to będę kontynuować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 736 Wiek 48 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17884
ha..ja lecę ostatnio 8 treningiem i własnie doczytałam że 1 seria pompek zasugerowana a ja się 3 męćzęale już niech zostanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Właśnie mi się podoba to, że wiem co i jak mam robić. Technikę też znam - może czasem lekko kuleje ale wiem co robię nie tak.
I boję się nowych ćwiczeń
Nie lubię zmian.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
To ja mam teraz tak fajnie ze przychodząc na trening to kompletnie nie wiem co będę robić!

I w zależności od potrzeb lub niedomagań jest modyfikowany od ręki..

A wszelkie maszyny i sprzęty są używane w sposób całkowicie niekonwencjonalny i nietypowy co niejednokrotnie wywołuje uśmiech politowania u tzw. "kulturystów" na tej mojej wioskowej siłce.

Bo kto robi przysiady używając do tego maszyny do ściągania drążka do klatki?

Nigdy w życiu tak nie ćwiczyłam.

To jak druga Przemiana ale w kompletnie odmiennym stylu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 428 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6956
lubiekaszke
Właśnie mi się podoba to, że wiem co i jak mam robić. Technikę też znam - może czasem lekko kuleje ale wiem co robię nie tak.
I boję się nowych ćwiczeń
Nie lubię zmian.

ooooo, mam to samo
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik chudzielca - dieta i treningi ;)

Następny temat

redukcja 4 m-ce po cesarce??

WHEY premium