SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Masowanie i redukcja - oto w lejdis rewolucja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174431

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
eufo
No ja tak naprawdę tą magisterkę robię dla papierka, bo wiem, że i tak nie będę pracować w zawodzie z licencjata (socjologia), a co do zarządzania (teraz mgr robię z zarządzania - specjalność zarządzanie bezpieczeństwem) robię z myślą o tym, że chciałam pracować w policji (chociaż teraz się plany pozmieniały i jak na razie pomagam w nowej firmie swojego faceta, także no..) :d


Własny biznes to jest to! Też bym chciala, ale trzeba mieć jeszcze pomysł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4213 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45605
ooo Eufo widzę też myślałaś o Policji?:) Ja chciałam,ale najpier chcę zrobić licencje detektywa w kwietniu. Poźniej może i do Policji bym składała:)

Bo w życiu twardym trzeba być nie miętkim


DT aktualny: http://www.sfd.pl/Setterka_DT_2-t1068046.html

DT 1: http://www.sfd.pl/Setterka_go_on-t1062061.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
closetmonster
Mnie cały czas chodzą po głowie studia zagranico. Byłam na wymianie w Szwecji i studia tam to była zupełnie inna bajka.


Służę rada jakby co :) a co studiowała? I gdzie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4309
Ja mam ojca policjanta i on mi mówi, że z policją się śpieszyć nie muszę, żebym sobie najpierw studia skończyła i potem mogę złożyć papiery (hahah wypełnione leżą na półce). Aczkolwiek sam mnie nigdy nie namawiał i wręcz jest zdania, że może lepiej żebym jakąś inną pracę wybrała :D Ale no ja na razie te plany odłożyłam na bok.
Bo tak jak mówię spróbujemy z tą firmą (dodam, że jeszcze związana ze sportem itp itd) to się okaże :D środki dofinansowania z urzędu miasta mój D. dostał więc działamy :D chociaż firma działa od stycznia a my jeszcze nic nie sprzedaliśmy haha (bo to produkcja i sprzedaż) no ale cóż, nikt nie mówił, że będzie lekko a pierwszy rok dla nowej firmy jest zawsze najgorszy..

Train hard
Stay cute

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Madzianna87
closetmonster
Mnie cały czas chodzą po głowie studia zagranico. Byłam na wymianie w Szwecji i studia tam to była zupełnie inna bajka.


Służę rada jakby co :) a co studiowała? I gdzie :D


Byłam na wymianie, więc studiowałam to co wybrałam, ale generalnie biznesowe rzeczy. W Jonkoping. A jak myślę o studiach to Szwecja lub Holandia. Tylko jestem teraz na etapie dylematów egyzstencjalnych, czy pakować kasę w studia zagranico czy myśleć o własnym biznesie w Polszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
eufo, ja tez pracuje gdzie indziej, ale ten papier mi zalega od 8 lat i trzeba to skonczyc...
kaszka, jak se zdalam sprawe ile to zachodu bedzie (i kasy!!!) to sama sobie wspolczuje :( ok ide sie uczyc do pozniej!!

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4213 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45605
Eufo u mnie tez zapał do Policji wynika z pokolenia:D Ojciec byl policjantem w kryminalnych i od kad pamietam rajcowal mnie hardcor,niebezpieczentwo,ryzyko itp :)

Co do studiow to bylam na administarcji i teraz zaluje:/ Wole isc w konkretny zawód bo na chwile obecna na studia szkoda mi czasu.

Bo w życiu twardym trzeba być nie miętkim


DT aktualny: http://www.sfd.pl/Setterka_DT_2-t1068046.html

DT 1: http://www.sfd.pl/Setterka_go_on-t1062061.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4309
No ja dlatego też poszłam na magisterkę od razu po licencjacie, bo wiedziałam, że jak zrobię jakąkolwiek przerwę to nie będzie mi się potem chciało wracać do studiowania.
Ale jest dobrze, pierwsza sesja w nowej szkole za mną :D i mam wrażenie że mam oceny lepsze niż w państwówce haha nie wiem czy to dlatego że płacę za studia czy dlatego, że dobre ściągi miałam

Train hard
Stay cute

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Ja oblalam psychologa na tescie.. za idealna chyba bylam za to moj facet juz 6.rok w mundurze
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik chudzielca - dieta i treningi ;)

Następny temat

redukcja 4 m-ce po cesarce??

WHEY premium