SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Masowanie i redukcja - oto w lejdis rewolucja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 173548

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53264
Dobra, spadam laski. bye bye jedynie na komórce może wejdę. Idę na uczelnie, mam do 20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4309
Cześć Spam! Wieeeeeki mnie nie było, bo po kilku zmianach jakie u mnie zaszły minęło sporo czasu i jakoś mi tak głupio było pisać (tym bardziej, że "olałam" dziennik) :( Ale Kaszka mnie zaatakowała ( :D ) na privie i po chwili rozmowy uznałam, że na spam i na forum wrócę :P (na dziennik niekoniecznie, bo aktualnie z jedzeniem i ćwiczeniami pilnuje mnie mój facet - bo mieszkamy razem od jakiegoś czasu, ćwiczymy itp) :D
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie w miarę pozytywnie! :D

Train hard
Stay cute

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
Al3ktra, rozumiem i wspolczuje

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
pa i 3m sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 736 Wiek 48 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17884
ja się w ciąży nie roztyłam, po prostu spowodowała u mnie pare nietypowych objawów....niekoniecznie zdrowych :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
EUFOOOOOOOOooo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
eufo
Cześć Spam! Wieeeeeki mnie nie było, bo po kilku zmianach jakie u mnie zaszły minęło sporo czasu i jakoś mi tak głupio było pisać (tym bardziej, że "olałam" dziennik) :( Ale Kaszka mnie zaatakowała ( :D ) na privie i po chwili rozmowy uznałam, że na spam i na forum wrócę :P (na dziennik niekoniecznie, bo aktualnie z jedzeniem i ćwiczeniami pilnuje mnie mój facet - bo mieszkamy razem od jakiegoś czasu, ćwiczymy itp) :D
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie w miarę pozytywnie! :D


Jestem nowa, ale hej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53264
Nie współczuć mi, wczoraj już ponarzekałam* za wszystkie czasy Starczy mi. *a no i nic mi to nie dało, ale za to ogarnęłam się dzisiaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 736 Wiek 48 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17884
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
czyli jednak dalo ja mialam wczoraj kryzys uczelniany w stylu ''sesja od kwietnia, nie dam rady, ratunkuuuu''

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik chudzielca - dieta i treningi ;)

Następny temat

redukcja 4 m-ce po cesarce??

WHEY premium