SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Masowanie i redukcja - oto w lejdis rewolucja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174260

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
Corum
PUSHhard
to pewnie plank, cwiczenia na stabilizacje.


Ja robiłam genialne ćwiczenie na bramie - będę musiała markotce podrzucić bo opis dość dłuugi jest
jestem bardzo chetna :)

jesli chodzi o miesnie glebokie to tylko miesnie brzucha meczylam bo mialam problem z napinaniem tych wewn.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 428 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6956
PUSHhard
ehe a zapytalas, czy ten kolo byl kiedys na silowni lub jakikolwiek sport uprawial? moj fizjo w zyciu hantla w dloni nie mial, ale on szczerze mowi: ja na sporcie sie nie znam i nie doradzam.

no wlasnie nie mial pojecia, trafilam do drugiego to juz lepiej gadal choc pojecie mial slabe, ale sie staral
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 736 Wiek 48 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17884
Push, dobrze to wygląda:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
PUSHhard
ehe a zapytalas, czy ten kolo byl kiedys na silowni lub jakikolwiek sport uprawial? moj fizjo w zyciu hantla w dloni nie mial, ale on szczerze mowi: ja na sporcie sie nie znam i nie doradzam.
on pewnie na silowni nie siedzi ale rehabilituje sportowcow wiec raczej nie zalezal braku ruchu, tzn na poczatku mialam zakaz cwiczenia bo mialam broblemy wlasnie z miesniami brzucha , nie napinaly mi sie w tej kolejnosci ktorej trzeba i to cwiczylam, potem juz zostalam skierowana do trenera na silowni on mi dobral trening push/pull wzmacniajacy miesnie ale czy to byl dobry trenieng to nie dam sobie glowy obciac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Karmowski też wzmacnia


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 736 Wiek 48 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17884
pamiętam kiedy mnie ciągnęło na siłkę a nie wolno mi jeszcze było , to na pilates łaziłam kiedy tylko się dało. pięknie w kość daje i wzmacnia właśnie głównie głębokie mięśnie. polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 428 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6956
karmowski to mawashi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
nie Mawashi, to Mawashi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 428 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6956
:) chcialam do Mawashiego sie zglosic na urlopie ale chlop zalatany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
helko, tak pilates też dobry, ale wyłącznie pod okiem instruktora, a nie np Chodakowskiej w płyty DVD
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik chudzielca - dieta i treningi ;)

Następny temat

redukcja 4 m-ce po cesarce??

WHEY premium