SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Masowanie i redukcja - oto w lejdis rewolucja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174524

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Hyhy nie szalejmy z używaniem ręczników na maszynach bez przesady, po co:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Sie przynajmniej wyparzaja.. ja nie zauwazylam u siebie, by sie laski kapaly... wchodza do szatni, na to spocone cialo ubieraja ciuchy, w ktorych przyszly do klubu, na to kurtka, czapa i do domu

Bleee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
lubiekaszke
I później wycierają się tym ręcznikiem co siedzą owinięte w saunie hrhrhrhr


ja do sauny w samym bikini choodzę hyhy a recznik tylko pod dooopę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
a ja uwielbiam laski, które po pumpach spocone suszą włosy suszarką i wychodzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
a prysznic na siłowni to taka fajna sprawa, mozna zaoszczędzić na wodzie i... żelu pod prysznic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
eeee Close nie wiedziałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
closetmonster
Ja mogę wam kupić co trzeba.

W ogóle wróciłam z siłowni i chciałam się podzielić z Wami pewną obserwacją. Na mojej fińskiej siłowni jestem jedyną osobą używającą ręcznika chyba, a przynajmniej wśród pań :O Na zajęciach, na siłowni kładą się na te maty bez niczego :O



a ja noszę swoją matę ze sobą (mam do niej takie cuś ala pasek że mogę założyć ją jak torebkę na ramię), bo strasznie się brzydze kłaść na te dosępne na siłowni

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Ja tam na golasa chodziłam na saunę. I tak nigdy nikogo oprócz mnie na niej nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Co tam kombinujecie?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik chudzielca - dieta i treningi ;)

Następny temat

redukcja 4 m-ce po cesarce??

WHEY premium