SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Masowanie i redukcja - oto w lejdis rewolucja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174568

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
a jak nie to i tak musi dac rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26721
to ja musiałam dostać jakąś felerną wersję, że mi nawet kupiony 3 miesiące temu komputer wysiadał po godzinie pracy
chociaż wszystkim tak działał, że szkoda słów... koledze rysowanie jednej prostej linii w 3D zajmowało minute-dwie zanim laptop to przetrawił
także jak Twój dawał radę to zazdroszczę

trzeba jeszcze dodać, że budując mięśnie (takie jak ma Chodakowska) trzeba koniecznie jeść nie więcej niż 1500kcal i białko czerpać głównie z jogurcików, kefirków i innych dziwnych źródeł, a mięcho ograniczamy do porcji max 150g

Zmieniony przez - minori w dniu 2015-02-25 19:02:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Min na czym jesteś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26721
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
oł, ciekawa nazwa kierunku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26721
nazwa kierunku to tylko wabik. Lepsze są zajęcia
w tym semestrze się dowiedziałam od prowadzącego, że żeby skończyć studia to wystarczy znać dwa skróty klawiszowe: ctrl+c oraz ctrl+v
zatem jest dla mnie nadzieja

czikita a Ty na czym, że autocadem musisz się bawić?

ooo... i słucham w TV, że kiedyś wierzono, że cukier jest zdrowy i pasuje do wszystkiego... czemu ja nie żyję w tamtych czasach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
ja budownictfffo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26721
to wpadłam na biznes: Ty budujesz, a ja sprawdzam czy się nie zapadnie jak tupnę nóżką

i tak oto nie będziemy bezrobotne po studiach muszę korzystać z okazji, bo ja nadal nie wiem co po takim kierunku mogę robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
eee założymy własna działalnośc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
no chyba mam narazie wszystkie interesujace mnie programy, mozna wracac na mieszkanie i jeść
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik chudzielca - dieta i treningi ;)

Następny temat

redukcja 4 m-ce po cesarce??

WHEY premium