SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Masowanie i redukcja - oto w lejdis rewolucja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 173436

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
nom a ja się wzięłam za coś dopiero jak na własne poszłam i teraz jest taki trochę żal straconego czasu;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
hellka
O takie maleństwo, najbardziej ukochany z moich motorków....nie najmocniejszy, nie najnowszy, ale z charakterem i duszą prawdziwych, starych czoperków. Niby tylko 50 koni, ale że to małe, lekkie i zwinne, najbardziej "sportowy " model z czoperów, to i mój mężczyzna na 1100 musiał się pilnować, żeby nie zostawać z tyłu....ech.....jedyna taka na milion....


a tak swoją drogą, piękna ta Twoja maszynka, Alhambra....

Zmieniony przez - hellka w dniu 2015-02-26 06:12:56


Też piękny. Ja już też swojego nie mam, ale zamierzamy kupic w niedalekiej przyszłosci. Na razie mój wybór to Street Bob cały czarny, matowy....

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Madzianna87
Ja mam tak z moja mama - mega silna kobitka, została sama będąc ze mną w ciąży i z moja 10 letnia wtedy siostra i wychowała nas sama i jeszcze miała super prace, dom zbudowała itp :) dzięki temu mam poczucie ze kobiety są silne i niepotrzebuja tak naprawdę faceta ;)


hymmm, ciekawe to ostatnie zdanie
trochę nie widzę związku

jestem silną kobietą, nie potrzebuje bym mnie ktoś sponsorował, bez problemu poradziłabym sobie sama w życiu... pytanie tylko- po co?
nie lepiej jest wrócić do domu po ciężkim dniu w ramiona mężczyzny, który cię kocha, przygotował ci ciepłą kąpiel i pyszną kolację?

mój mąż nie odbiera mi siły, jest moim partnerem- przyjacielem, oparciem i partnerem do 'cardio'

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
lejdiG
ooo tenis, 10 lat grałam piękne czasy.
mnie rodzice namawiali do sportu od dziecka i bardzo mnie to cieszy. tenis,pływanie, w szkole nawet w unihoka graliśmy hłe hłe.
uwazam, że trochę ponamawiać trzeba,nic na siłę, ale warto zaszczepić tą pasję.


Kiedy meczyk ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
Julietta
Madzianna87
Ja mam tak z moja mama - mega silna kobitka, została sama będąc ze mną w ciąży i z moja 10 letnia wtedy siostra i wychowała nas sama i jeszcze miała super prace, dom zbudowała itp :) dzięki temu mam poczucie ze kobiety są silne i niepotrzebuja tak naprawdę faceta ;)


hymmm, ciekawe to ostatnie zdanie
trochę nie widzę związku

jestem silną kobietą, nie potrzebuje bym mnie ktoś sponsorował, bez problemu poradziłabym sobie sama w życiu... pytanie tylko- po co?
nie lepiej jest wrócić do domu po ciężkim dniu w ramiona mężczyzny, który cię kocha, przygotował ci ciepłą kąpiel i pyszną kolację?

mój mąż nie odbiera mi siły, jest moim partnerem- przyjacielem, oparciem i partnerem do 'cardio'


No jasne ze lepiej sama mam męża którego nie oddam :D :) chodziło mi o takie związki w których kobiety tkwią za wszelką cene bo poprostu boją się zostać same. Ja wiem ze napewno się tak nie uzależnie od nikogo. Jetsem z T bo chce a nie bo musze. O to mi chodziło :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
o nie, to na sto procent! życie jest zbyt krótkie by się z kimś męczyć!

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Madzianna,podaj miejsce i godzinę, jestem gotowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 736 Wiek 48 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17884
pisze sie na relację na żywo nigdy nie grałam ,ale uwielbiam oglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Nalesniki dzis zarlam na sniadanoe z musem truskawkowym i bananem mniam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4309
Dobra, ja się zbieram obowiązki czekają :D Miłego dnia!

Train hard
Stay cute

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik chudzielca - dieta i treningi ;)

Następny temat

redukcja 4 m-ce po cesarce??

WHEY premium