SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Masowanie i redukcja - oto w lejdis rewolucja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 172319

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Madzia trzymam kciuki za ostatni tydzień i już się Ciebie na scenie nie mogę doczekać!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 1182 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 90479
A ja uwielbiam ćw rozciągające potrafię jeszcze po treningu poświęcić ponad godź na ćw Teraz próbuję nauczyć się mostka ze stania no i szpagatu. Już niewiele brakuje :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72455
gosikmyszek
A ja uwielbiam ćw rozciągające potrafię jeszcze po treningu poświęcić ponad godź na ćw Teraz próbuję nauczyć się mostka ze stania no i szpagatu. Już niewiele brakuje :P


zazdraszczam!
ja próbowałam kiedyś zestawik z rozciągania do szpagatu z yt i to była porażka

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Madzianna87
Atramento Twoj awatar mnie rozwala :D


To tak w nawiązaniu do wszystkich moich przykurczów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
u mnie radość była jak zrobiłam swój pierwszy zwykły mostek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72455
a u mnie jak udało mi się stojąc dotknąć dłonią pogłogi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Liczę, że kiedyś też uda mi się dotknąć podłogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
delfinka
i chleb gryczany nawet spoko mi wyszedł, ale on ma taki specyficzny posmak


Ja uwielbiam ciasteczka z dodatkiem maki gryczanej, słodko-słone, z przewaga słonego smaku. PYYYCha ...

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
u mnie mostek możliwy jest tylko po treningu jak jestem rozgrzana

dużo mi daje rozciąganie dynamiczne przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123823
atraMento
Kleine-hexe może się znowu wybiorę do niej. Tylko jest jeden problem mnie tak straaaasznie nudzą te wszystkie rozciągania, cholera i jak tu się zmusić, szczególnie samemu w domu?


Mi fizjo sprawdza za każdym razem gdzie jest przykurcz i daje mi zalecenie, jak to rozciągnąć. Gruszkowaty ciężko jest doprowadzić do dobrego stanu, ale staram się jak mogę.
Wydaje mi się, że rozciąganie wcale nie musi długo trwać. Ja robię np ugniatanie piłką do tenisa, po 3 serie ćwiczenia rozciągającego, a najbardziej lubię rozciąganie z taśmami.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik chudzielca - dieta i treningi ;)

Następny temat

redukcja 4 m-ce po cesarce??

WHEY premium