SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Masowanie i redukcja - oto w lejdis rewolucja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174539

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Eufo, ppwoem ci tak, bez bardzo dobrych znajomosci, rodziny na wysokich stanowiskach , ambicje niewiele ci pomoga no chyba, ze kariere przez lozko robic bedziesz....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4309
Właśnie wiem, dlatego mój zapał i jaranie się pracą w policji na tą chwilę minęły tj mam to w tyle głowy jako rezerwa, jak nie wyjdzie z firmą :) bo ja znajomości nie mam, a mój tata jest TYLKO "małym" policjantem w "małym" komisariacie więc nie pomoże heh ;)

Train hard
Stay cute

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
no to sie nie dziwie ze tak im slabo idzie jak nie liczy sie to czy ktos jest dobry tylko kogo zna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
No dokladnie.m firma panstwowa, jak kazda inna.. ten sam schemat...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Znajoma tez zdawala x lat temu, testy bardzo wysoko punktowane miala, sprawnosc tez w 1szej piatce i test psych. Zdane. Ale jej powiedzieli, ze jest za idealna, a oni do policji takich ludzi nie potrzebuja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
jeszcze poziom zawyży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4309
Też słyszałam o takich przypadkach :)

Dobra ja tymczasem zwijam, miłego dnia! ;)

Train hard
Stay cute

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Na studia powinno się iść po 30-stce, wcześniej decyzje to chybił trafił... ja kompletnie nie robię nic wspólnego z moim wykształceniem ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
ja robie ale widze że to rzadkość, czasami też bym najchętniej coś innego robiła, ostatnio odkryłam nawet że przysługuje mi tytuł dietetyka i zaczełam myśleć co by paru kursów odświeżających wiedze nie zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4213 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45605
Madzianna87
PUSHhard
Madzia, mozliwe, ale w sumie moze i dobrze wyszlo.. jak slusze, z czym sie mundorowi na co dzien zmagac musza....


A to nie wygląda jak w serialu ? ;)


Rzeczywistość a serial to dwa różne światy jeśli chodzi o tą pracę

Bo w życiu twardym trzeba być nie miętkim


DT aktualny: http://www.sfd.pl/Setterka_DT_2-t1068046.html

DT 1: http://www.sfd.pl/Setterka_go_on-t1062061.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik chudzielca - dieta i treningi ;)

Następny temat

redukcja 4 m-ce po cesarce??

WHEY premium