SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Masowanie i redukcja - oto w lejdis rewolucja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174204

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Corum
Julietta
żartowałam- zawsze powtarzam, że będę 'RYCZĄCĄ 40 stką' ....


Hę?
Że co proszę??



Rycząca 40stka to zadbana kobieta w średnim wieku, z zadbanym ciałem i twarzą
taka co wciąż się podoba!

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 736 Wiek 48 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17884
AMiU
tez mieliśmy chwilę motor- ale bardziej taką wyścigówę... zawsze się bałam jeździć, zresztą chłopu też się przestało podobac jak mu babka rowerem wymusiła pierwszeństwo i z lekka pokoziołkował ....

no wymuszaja wymuszają- ale że rowerzyści?...polscy kierowcy jacy są tacy są...a im większe auto tym mniejsza wyobraźnia i umiejętności jazdy takie czasem odnosiłam wrażenie...na szczęście juz mnei to nie dotyczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
dzień dobry!

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
dzieńdoberek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Iskra14
Czikita ja tez budownictwo, ale juz po a Ty w trakcie?



tak, w trakcie, 3 rok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
kurka jak tak piszecie o rodzicach i ich wplyw na samopostrzeganie sie dziecka to kurcze jakby wszytsko o mnie, ciagle mowie ze musze schudnac i corke 11 lat upominam jak chce jesc slodycze, ale fakt ze mocno przybrala na wadze w 1-2kl i teraz probuje ja lekko odchudzic ale na zasadzie tlumaczenia ze slodycze to nic dobrego, ze jesli juz to czekolada ale zeby nie jesc zbyt czesto
Fakt boje sie ze bedzie potem miala jakas obsesje na punkcie odchudzania ale jak jednoczesnie nauczyc dziecko dobrych nawykow??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
ale nie chce tez zeby cale zycie sie borykala z nadwaga :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4309
Dzień dobry !

Train hard
Stay cute

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Markorto, niestety jako matka nie na wszystko masz wpływ
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik chudzielca - dieta i treningi ;)

Następny temat

redukcja 4 m-ce po cesarce??

WHEY premium