SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Dziewczyny się odsłaniają, nasze redu już ruszają

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125970

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
zostałem ostatni naturalnym w tym dziale :/

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jasne, że można zrobić zaj**istą formę i bez niej, ale nie ukrywam, że czuję obecnie moc:
-Przykładam się jako tako do jedzenia (jako tako, bo w weekendy różnie bywa, choć tragedii nie ma)
-Treningi dobre wychodzą (choć było kilka błędów, skoro kolano ucierpiało, ale wyciągnąłem wnioski)

Więc czemu nie.

No i już jest k***a 725g WW - chcę to wykorzystać. Rośnięcie ma być 100% Za tydzień będzie 750. Potem 800. Potem 825... itd.


Zmieniony przez - MaksymS w dniu 2015-04-28 13:01:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
a to odpuszczasz nogi teraz?

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wczoraj odpuściłem nogi, w piątek odpuszczam nogi. Jeżeli w następnym tygodniu będę się czuł na siłach, to zrobię ten trening, ale z głową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
to przy czym j**ło?

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz co, po ostatnim treningu nóg jakoś mnie czasem pobolewało przy chodzeniu, choć na siłowni nic nie czułem. Zignorowałem to, ale wczoraj przy seriach rozgrzewkowych rwało, wyraźnie coś nie tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
przechodziłem to na początku przygody :D

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Normalnie ciśnij kretę nawet jakbyś miał samo upper body ćwiczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dzisiaj już pójdzie pierwsza porcja przed i po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Szukam porady

Następny temat

Brak motywacji. POMOCY!!!

WHEY premium