SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Dziewczyny się odsłaniają, nasze redu już ruszają

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125982

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
no może za dużo powiedziane. Wyglądałem lepiej niż keidykolwiek wcześniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
Siady musiałam olałam totalnie... a taką objętość zaplanowaną miałam, że żal mi d ściska, że nie zrobiłam... Nawet trener z siłki się mnie pytał czy mnie biodro nie boli - no i zgadł... wróżbita Maciej normalnie - biodro mnie pobolewało już w drodze na siłke... - powiedział mi, że widać, że mnie boli bo skręcam się przy każdym przysiadzie... także postanowiłam opuścić siady i lecieć dalej zgodnie z planem, ale dropsety na suwnicy też odpuściłam bo o ile nie czułam biodra przy siadach to przy pierwszej serii na suwnicy poczułam kłucie i delikatne rwanie :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
a ja chodzę napchany i nie chce mi się po schodach chodzić nie mówiąc o ćwiczeniu. Sam sobie zgotowałem ten los
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
btw 7. Czekałaś na podsumowanie i co :F? Nic nie napisałaś, posucha :v

haha, wróżbita Maciej :D Wczoraj do mnie zadzwonił :D Już miał wyciągać dla mnie kartę, ale się rozłączyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
co do tego podsumowania to nie miałam kiedy zajrzeć do waszych dzienników bo rzadko siedziałam na sfd - brak czasu niestety

Dzisiaj wieczorkiem dorwę się do wszystkich powiadomek na sfd i przelece dzienniki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
"przelece dzienniki"

Pozostawię bez komentarza, ale aż się prosi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
haha,
preverts preverts everywhere
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
dobra Panowie, lecę robić trening, mam nadzieję, że będzie satysfakcjonujący bo inaczej się będę musiała pochlastać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
oj tam... literówka
uciekam, trzymta sie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Szukam porady

Następny temat

Brak motywacji. POMOCY!!!

WHEY premium