SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Dziewczyny się odsłaniają, nasze redu już ruszają

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125989

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ja też dzisiaj nogi, ale jakoś motywacji brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
forum sfd mi pisze, że dostałem 11000 sogów co jest niemożliwe, bo żeby tak było musiałbym dostawać przez 3 lata 11-12 sogów dziennie, co nie ma miejsca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale wiadomosc dostales od nich?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Dream ja tez mialem kiedys problem z rodzicami bo non stop sie czepiali, ale ja wyluzowalem troche i jak cos zaczynaja sapac to od razu ucinam to szybka zgacha lub po prostu nie wdaje sie w dyskusje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
jakie kalkulacje wykonal

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
znowu informatykom się pop******iło

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ja też już z nimi urywam gadki nt diety treningów itp. bo im się i tak będzie wydawało że pozjadali wszystkie rozumy i wszystko o tym sporcie wiedzą najlepiej, także styka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
u mnie jest miazga, jak mama mi mowi, ze niezdrowe jest to, ze codziennie jem praktycznie to samo

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
po czym robi schabowego w panierce, ziemniaki polane sosem i marchewke z groszkiem i zasmażką

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
mi też ciągle "masz bardzo jednostronne jedzenie" przy czym jednostronne = te same podstawy, ale że robię sobie kebaby/owsianki/omlety/różne warianty przypraw itp to już uj
po czym 52 rok z rzędu dzień w dzień robi sobie kanapkę z szynką... albo schabowego na obiad
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Szukam porady

Następny temat

Brak motywacji. POMOCY!!!

WHEY premium