SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Dziewczyny się odsłaniają, nasze redu już ruszają

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125906

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
ja prawie 2500 i stoi
ten tydzien waga nie ruszyla, pas -1,5cm
Iness, ale dla mnie SW od zawsze = sporty walki

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
dideek sporo tej aktywności, który tydzień redu?

ja po 9 tygodniach mam: 2900 kcal, 6x siłowych, 2 interwałowe, 2 cardio

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
jak zapiszę się na kick'a to może zmienie zdanie co do skrótów
ale będąc konsekwentnym to skoro używam juz angielskich skrótów (SW=Street Workout) to dla sztuk walki bedę uzywać MA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
to wtedy ja będę na ciebie mówić MAma

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Ja jestem zdania, że SW to też sporty walki

Wróciłbym chętnie na salę, ale nie ma możliwości teraz, a poza tym nie chcę łapać znowu kontuzji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
jejciu
moja redukcja byla przerywana pasmem niepowodzeń, teraz jadę jakoś 5-6tyg już konkretnie, spięte poślady, a jutro zaczyna sie drugi tydzień jak spalacz zażywany
poza tym te poranne cardio nie jest jakies wyniszczajace

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
wole dokladac aktywnosci, niz ciąć kcal
a przy wadze 69,9kg 2450 przy redu umiejac rozlozyc fajnie sie czuje

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
ja za kilka dni wrzucam spalaczos na joszce i rozpoczynamy protokół ostatnie cięcie do końca maja muszę się wyciać

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
u przy tzw. "spiętych pośladach" właśnie idzie gorzej niż przy traktowaniu wszystko na luzie
20 lipca mam wyjazd nad morze 3 tyg i do tej pory chce się wyrobić jak najlepiej sprawnościowo i sylwetkowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
ja MMB, nic mocnego, fajnie hamuje apetyt, minimalnie lepsza potliwosc, 100mg kofy nie robi na mnie zadnego wrazenia (kawoholik)

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Szukam porady

Następny temat

Brak motywacji. POMOCY!!!

WHEY premium