SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Dziewczyny się odsłaniają, nasze redu już ruszają

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125955

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ty mówisz iness o orlen maratonie. ja tam nawet nie idę bo tylko strata kasy dla mnie, mam w sieradzu inne gdzie mam szansę na zwycięstwo lub chociaż zostać zauważonym i tam zapisy były za free
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
mi sie plecy na kółku strasznie spinają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
ogólnie mi lekarz zalecił dużo core, i robię ćwiczenia które pokazuje Adrian Hoffman w zapytaj trenera

Zmieniony przez - bebolek w dniu 2015-04-20 21:16:57

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
wiem bebol że to wiesz, ale plank rulez! i scizory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
planki nie ćwiczą mięśni głębokich wbrew pozorom, jak chce się mieć mocny "core" to trzeba się nauczyć aktywacji mięśnia poprzecznego brzucha, co jest niełatwym zadaniem, u nas na zajęciach nie każdemu się to udawało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
core to najlepiej przy MC i siadach pracują i crossficie i HUNN!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
mi w plankach najszybciej odpadają barki ale przy obecnym planie się nie dziwie, o dziwo są fajniejsze ćwiczenia na core

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
to kij zakupie to koleczko , bo zwyklych brzuchow nie bede robil xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
piłka szwajcarska jest świetna do treningu brzucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
kiedyś jak byłem cieniakiem i robiłem planki to faktycznie czułem mięśnie brzucha a teraz niezależnie od techniki słabo mi one wchodzą - dużo mi daje jak położę stopy na piłce bosu, wtedy coś czuję - Karmowski mówił żeby zrotować miednicę i "próbować zrobić siku" ale też cienko cienko

Fajne jest ćwiczenie z piłką gimnastyczną, robimy na niej deskę i kręcimy samymi łokciami kółeczka - w jedną a potem w drugą stronę :)

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Szukam porady

Następny temat

Brak motywacji. POMOCY!!!

WHEY premium