SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Dziewczyny się odsłaniają, nasze redu już ruszają

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125891

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ja to tak, że jak mam 70g i wsypię 72, to wybieram, ale jak 69-68 to zostawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
ja to samo, co dream

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
powiem wam wkurzyłem się, wchodzę na stronkę siłowni - zajęcia od 9 do 12, mówię dobra budzik na 7 i lecimy na trening (chciałem iść na salkę)
budzę się 7:00 jak trup, wyłączyłem budzik mówię kimnę, no i wstałem gdzieś 7:40 i już no ni ch**a nie mogłem usnąć - i siedziałem tak i siedziałem, treningu i tak bym już nie zdążył zrobić
więc idę sobie elegancko na 12, a tam k***a cała sala zajęta jakieś świeżaki na całej powierzchni napierniczały rwanie... no nawet cm2 dla mnie nie było :(

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
Ty to masz ciezkie zycie

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
still better story than twilight :/

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
nie no, znam ten ból, a jak chce wejsc na salkę, a tam nap*****lają sambę, to plakac sie chce

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ja mam cały plan zajęć rozwieszony w pokoju i patrze kiedy o której mogę CF robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
zwłaszcza że trenuje na czczo i czekałem na zmiłowanie na ten trening żeby w końcu zjeść, a później jeszcze muszę cardio zrobić #sekretydreama

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ja najbardziej lubie takie cuś: śniadanie - trening - intra workout meal - trening - post workout meal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
ja często wieczorami mam ochotę zrobić 2gi trening no ale boje się o stawy

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Szukam porady

Następny temat

Brak motywacji. POMOCY!!!

WHEY premium