SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Czy ze śmiechem czy ze łzami - chodź do spamu, raźniej z nami

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124121

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Butki to i na marsze dobre suuu takze nie dawaj im sie dlugo smutac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
kleine-hexe
Ja dziś czituję na maksa...

Ja zaczitowałam wczoraj ale nie mam moralniaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Puszek, wim wim.Dzisiaj bedo maszerowac:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Ja pikole, mam napiety grafik na dzis, a siedze w spamie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
Na chwile zerkłam i lecę obiad robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
PUSHhard
Ej kortyzol to hormon stresu tak? Czyli co, bieganie silnej dziala na ten hormon i efekcie czego jest on produkowany w iekszych ilosciach?


W wyniku stresu jakim jest bieganie Push.
Bo to nie jest normalny stan dla organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Przekonałyście mnie żeby nie biegać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
dla mojego brzucha permanentym stanem stresowym jest moja obecność na forum i sie skubaniec zaparł i stoi:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
PUSHhard
Ej kortyzol to hormon stresu tak? Czyli co, bieganie silnej dziala na ten hormon i efekcie czego jest on produkowany w iekszych ilosciach?


Tak bardzo w skrócie i w uproszczeniu
Każdy trening jest stresem dla organizmu ale efekty każdego rodzaju treningu są różne

Po bieganiu zwłaszcza długim dostajesz "w nagrodę" jedynie kortyzol
Po treningu siłowym czy interwałowym dostajesz trochę kortyzolu ale też hormon wzrostu, testosteron i inne które znoszą działanie kortyzolu i jeszcze dają pozytywne efekty
ale tylko do czasu bo jeśli taki trening trwa za długo to przeważa jednak kortyzol, dlatego jeśli ćwiczy się bez "wspomagania" trening nie powinien być dłuższy niż godzinę

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
stricte siłowy godzinę,czy z rozgrzewką i cardio i rozciąganiem?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety i treningu - chce zacząć o siebie walczyć!!

Następny temat

ilość posiłków

WHEY premium