SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Czy ze śmiechem czy ze łzami - chodź do spamu, raźniej z nami

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124134

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
noora7
Znacie jakies sensowne ksiazki nt treningu siłowego, żywienia itd? Mam ostatnio za duzo pracy i szukam kreatywnych pomyslow na prokrastynowanie } i chetnie dowiedzialabym sie czegos nowego


Mnie się dobrze tę czytało The Wisdom of Mike Mentzer: The Art, Science and Philosophy of a Bodybuilding Legend jako ciekawostę
ta jest dobra Starting Strength: Basic Barbell Training, 2nd Edition jest też trzecia edycja
Delaviera są fajne
MOja ulubiona Muscle Logic : Escalating Density Training

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
noora7
moga byc i po polsku i po angielsku. Po rosyjsku na upartego tez dalabym rade, ale wole nie :D jestem ciagle zielona, wiec szukam czegokolwiek, gdzie znajde wszystkie podstawowe informacje, ktore powinnam miec, zeby nie zrobic sobie krzywfy :) historia pokazana w ciekawy sposob tez bardzo chetnie!


To jest mały problem. Bo trzeba mieć w głowie taki filtr do cedzenia w natłoku informacji tych uniwersalnych. Bo jest dużo szumu i można zbaranieć czytając różnych autorów mających sprzeczne niejednokrotnie opinie na różne kwestie.

Jeśli idzie o siłowe zagadnienia po polsku - to publikacje Trzaskomy z AWF Warszawa są niezłe (tam też i Kruszewskiego pewnie coś będzie). Niestety ne mam w wersji elektronicznej. natomiast z kulturystycznych miałem gdzieś Delaviera ale w wersji angielskojęzycznej, i jakieś starze polskie publikacje pisane prostym językiem (ale w nich trzeba odcedzić stare mity obalone przez współczesna naukę).

Wyślij mi na priva maila swojego to jak znajdę czas to Ci coś podeślę.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 346 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6560
rzabba, dzięki za pomysly, mam nadzieję, ze uda mi sie cos znaleźć ;)

night - priv poszedl, dzieki ;)

Robię formę na lato... ale następne ;)
http://www.sfd.pl/DT_noory-t1024218.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Kupilam piękna kiecke na jutro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Czekaj mam flotę z przymiezalni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hizo bo ide spac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a dzie jutro idziesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety i treningu - chce zacząć o siebie walczyć!!

Następny temat

ilość posiłków

WHEY premium