SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Czy ze śmiechem czy ze łzami - chodź do spamu, raźniej z nami

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124124

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
To przy bieganiu i dłuższych treningach siłowych czym się wspomagać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
ilomi
stricte siłowy godzinę,czy z rozgrzewką i cardio i rozciąganiem?

Rozciągania możesz w to nie wliczać reszta powinna zmieścić się w godzinie, jeśli nie to lepiej np. cardio jesli koniecznie chcesz robić więcej niż 10-15 minut przełożyć na inną porę dnia lub inny dzień

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
I można dodać że witamina C jest uznawana powszechnie za suplement antykortyzolowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
u mnie z cardio to jakieś 1 h 10-15 minut....czy to juz ma znaczenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
ilomi
u mnie z cardio to jakieś 1 h 10-15 minut....czy to juz ma znaczenie?


Ma

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
to dużo wyjasnia....dziekuję raz jeszcze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
u mnie 1:20 siłowego to co mam robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
kleine-hexe
Kaszka, co jadłaś?

Shoarmę drobiową (cycek z kury , sałata, frytki + sosy) do tego 2 kawałki pizzy z wieprzowiną i trochę 4 kieliszki wódki, 3 kieliszki wiśniówki, 2 kieliszki porzeczkówki + sok mocno rozcieńczony z wodą.
Generalnie wiem, że przez długi czas nie tknę pizzy - rozbolał mnie brzuch, pewnie przez gluten.
Shoarma nie ociekała tłuszczem, co mnie zdziwiło i cycek był fajnie zrobiony, bo nie smażony tylko duszony. Frytki to były po prostu ziemniaki grubo pokrojone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
jak treningu nie da sie skrócić( duzo powt.) to lepiej cardio rano? np.na czczo?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety i treningu - chce zacząć o siebie walczyć!!

Następny temat

ilość posiłków

WHEY premium