SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Czy ze śmiechem czy ze łzami - chodź do spamu, raźniej z nami

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124116

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Wczoraj robilam nogi trener mnie zabił a dzisiaj muszę założyć szpilki chyba się spije
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
ilomi
ale należy sie spodziewać mocnych wzrostów np. w problemowym obszarze,bedzie gorzej? Przepraszam za durne pytania,ale nie wiem , a chciałabym sie psychicznie przygotwac:)


Jeśli mądrze dostosujesz dietę, to nie powinno być dużych problemów ale to oczywiście zależy

Znalazłąm tabelkę w pomiarach różnice niewielkie ale zdaje się na fotkach było widać
Ta pierwsza masa trwała tylko 6 tygodni, chciałam zobaczyć jak to jest i w sumie z głupoty nie kontynuowałam bo bardzo fajnie szło.



>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
ilomi, ale zależy też jak chcesz masować, jak wrzucić sobie od razu kaloryczność na maksa, to wiadomo, że zaleje fatem . szybko metabolizm się podkręca i może spadać w brzuchu też. każdy reaguje inaczej , ciężko powiedzieć....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
rzabba - miałaś trening z priorytetem na górę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Hetavel
rzabba - miałaś trening z priorytetem na górę?


Tak, kregosłup jeszcze wtedy nie pozwalał mi, żeby jakoś sensownie ćwiczyć dół. Robiłam FBW zle z naciskiem na łapy, potem plecy

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
bardzo ładnie ta tabelka wygląda super efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Brzuch ładnie został...nie wiem,maiałam wyobrażenie,ze zaraz sie utyje.W takim razie trzeba dobrze pokombinowac z kalorycznością.
rzabba a dałabys link do tej masy twojej,plis.Zobacze jak to idzie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
życzyłabym sobie takiej stabilizacji w talii i brzuchu na masie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Het,własnie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To przecież zależy od budowy, gruszce pójdzie w dupkę, jabłku w brzuch. Mnie obkłada równomiernie po całości.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety i treningu - chce zacząć o siebie walczyć!!

Następny temat

ilość posiłków

WHEY premium