SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Czy ze śmiechem czy ze łzami - chodź do spamu, raźniej z nami

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124106

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
carrramba
sss...
lubiekaszke
I wąsik muszę depilować

ja tez


czym robicie? woskiem? i jak to odrasta? bo ja też chyba muszę w ogóle stwierdziłam, ze ja mam chyba za dużo testosteronu, serio. Dobrze, że mi jaja nie urosły jeszcze

miesiac mam spokoj ,balam sie na poczatku ,ze mi cos powyskakuje ale robilam juz wczesniej wasika wiec stwierdzilam ,ze zaryzykuje .Jak zobaczylam ,ze sie nic nie dzieje to teraz robie to regularnie w salonie fryzjerskim gdzie oferuja tez drobne zabiegi kosmetyczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Kiedyś pijana byłam to se zrobiłam głębokie bikini i pachy depilatorem Krwi mi tyle poleciało że ho ho.
Ale żałuję, że później nie zrobiłam znowu bo bardzo mało odrosło...
Pachy to ja codziennie golę i bikini też praktycznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
ja jadę wszystko jednorazówkami , też mam ciemne włosy na ciele , wkurzają mnie. depilatorem kiedys łydy robiłam , bolało jak cholera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi od golenia porobily sie takie brodawki,odkad nie gole maszynka to nie mam tego gowna, a musialam miec wymrazane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Hehe. Rozładował mi się depilator przez te łapy
A czym teraz golisz, preria?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nie wiem ile musialabym wypic zeby depilatorem sie cala objechac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
ja nogi i pod pachami codziennie jade jednorazowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
nawet jak wlosow nie ma to gole bo mnie wkurza jak nie sa nozki mile w dotyku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety i treningu - chce zacząć o siebie walczyć!!

Następny temat

ilość posiłków

WHEY premium