SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Czy ze śmiechem czy ze łzami - chodź do spamu, raźniej z nami

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124098

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
Nie żebym się użalała nad sobą
Dostałam większą dawkę leku i mam nadzieję, że to szybko mi pomoże bo w tym stanie to ani trenować ani nawet zakupy zrobić. Mężczyzna od kilku tygodniu sam sprząta bo ja o 16:00 jestem jak zombie, nie ma ze mną kontaktu i tylko bym spała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
atra - nie no. Ja tam siebie lubię, spoko ze mnie babka. Mogę się podobać :) Tylko mnie wkurza, że jak się rozbiorę to wyglądam jak po 5 porodach, skóra fatalna, jakbym jadła syf i w ogóle o siebie nie dbała wiem ile pracy wkładam w to wszystko, a efekty znikome bo hormony przeszkadzają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
Motywacji mam dużo tylko fizycznie nie mam siły. Czekam aż mi leki ustabilizują ciut hormony i będzie lepiej :)
Trenuję teraz ale nie biję rekordów w obciążeniach, dieta pod linijkę cały czas bo bez tego byłabym już 10 kilo na plusie chyba.

Chciałam wprowadzić trudniejszy plan treningowy, więc jeszcze zbieram na niego siły i dopracowuję jak ma wyglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
Het, jesteśmy z Tobą, dasz radę na pewno dobrze, że chłopa masz dobrego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
no nie wklejam zdjecia bo push ma abonament
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
pewnie, że dam radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
pomarudziłam sobie, to zbieram się do pracy
Miłego weekendu dziewczyny! i dzięki za słowa otuchy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety i treningu - chce zacząć o siebie walczyć!!

Następny temat

ilość posiłków

WHEY premium