SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Czy ze śmiechem czy ze łzami - chodź do spamu, raźniej z nami

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124138

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
moja sasiadka tez ma taki problem ,ze prawie jej nie rosna wlosy i wypadaja ..ona ma niedoczynnosc tarczycy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
bosz.... muszę zacząć własny ślub ogarniać - tak mi się nie chce. Tyle załatwiania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
CruellaDeMon
szamponem bez odzywki do wlosow przetluszczajacyh sie, troszke mi sie wysuszyly od jasnych pasemek no i musze je nawilzyc bo u gory sa ok a na dole niebardzo, placza sie i sa suche. Ogolnie nie moge myc szamponami z odzywkami albo takimi mocno nawilzajacymi bo zaraz mam loj na glowie. jak mylam oczyszczajacymi to z kolei lamapalam szczotki na nich byly tak skoltunione i nie dalo sie rozczesac
biowax stosowalas?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Het, a kiedy ten big day?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
push - to jest pierwsza rzecz, którą trzeba ogarnąć wypadałoby w przyszłym roku. Taka jestem zorganizowana właśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
pusz stosuje i na moje wlosy nie dziala z natury mam sztywne, geste i grube.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
aaaa spoko ty to babka ze smakiem jestes.. pewnie bedzie pieknie... ale to normalnie koscielny? czy tylko cywilny? czy moze cywilny juz masZ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
ja swój od 7 lat planuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
nic nie mam, wolna i swawolna. Kościelny chcę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cru,wiec cala pielegnacja do wymiany:D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety i treningu - chce zacząć o siebie walczyć!!

Następny temat

ilość posiłków

WHEY premium