SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Czy ze śmiechem czy ze łzami - chodź do spamu, raźniej z nami

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124091

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
jurysdykcja
serio sss - kiedyś mierzyłam i mi wyszło, że są bardzo krótkie (bo ideał to połowa wzrostu). Tylko właśnie nie pamiętam ile mi wyszło...i nie chcę sobie przypominać :D To jak z mierzeniem cycków, co z oczu, to z serca. Jakbym miała długie gicze, to bym była zbyt idealna i nie miałabym wyjścia, musiałabym iść w obcasy ;)


Najdłuższe nogi jakiejś laski to ponoć ok 140cm.
Ja raz mierzyłam wyszło mi coś ok. 100cm, jesli dobrze pamiętam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
80 cm a mam 163 cm wzrostu:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Jur, idę się zabić. Moje mają niecale 80... ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo mierzy sie od biodra tej kosci tak normalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
od biodera mam 99cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Preria, coś takiego znalazłem:
Jod



Trafia do naszego organizmu wyłącznie drogą pokarmową, nie trafia absolutnie z powietrzem, dlatego też zalecenia spacerów nad morzem podczas sztormu nie służą temu aby uzyskać więcej jodu do organizmu. Cała pula jodków, które trafią do naszego organizmu ulega wchłonięciu, znajduje się w płynie zewnątrzkomórkowym i prawie w całości, w 90 paru % zostaje wyłapana przez jeden narząd, mianowicie gruczoł tarczowy. W gruczole tarczowym zachodzi wiele procesów, którymi się dzisiaj zajmiemy i do których przy omawianiu hormonów nie będę już wracał (będę jedynie mówił co się z hormonami dzieje w krwioobiegu, w tkankach, natomiast nie będę mówił co się z nimi dzieje w gruczole tarczowym). Zostają wydzielone hormony, po zadziałaniu są metabolizowane, nadmiar jonów zostaje wydalony z żółcią, a nie wykorzystane resztki zostają wydalone z moczem. Tym samym ilość wydalanego jodu z moczem mówi nam jaki jest stan wysycenia organizmu w jod.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no hexe, dlatego ja NIE mierzę. Pewnie mam koło 80, nie wiem czy mniej, czy więcej (chyba mniej) i nie chcę wiedzieć.

A poprawnie, medycznie, mierzy się do krętarza i wtedy mam jakieś 90.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Ale wymierne jest to co do kroku. To zobacz Preria siebie a mnie. Jestem ch**owa do granic możliwośi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Nie. Ta laska autentycznie miała do kroku ok 140zm. Liczy się co do kroku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kaszka,no co zrodlo to inna historia,ja czytalam ze sie wchlania przez skore i blony sluzowe
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety i treningu - chce zacząć o siebie walczyć!!

Następny temat

ilość posiłków

WHEY premium