SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Czy ze śmiechem czy ze łzami - chodź do spamu, raźniej z nami

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124146

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wierzę w pełne skupienie, obczajka kątem oka musi być, chociażby po to, by sprawdzić, if somebebody is mirin'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
PUSHhard
preria
Pusz,a bardziej nagoto sie na silkie nie da!? no gola baba rormalnie:P
zazdrośnica

ale szczerze... jeszcze dwa miechy temu bym się tak nie ubrała.... teraz chyba zaczęło schodzić.. to masiwsko zimowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
leeeeee,zabierasz go ze soba zakladajac taki seksi top?pffff
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja z moim jak ide to burke zakladam:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
ano... póki jeszcze nie zabrania, to i zakładam i go biere zesobu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
jurysdykcja
nie wierzę w pełne skupienie, obczajka kątem oka musi być, chociażby po to, by sprawdzić, if somebebody is mirin'
ototototo, ty pewnie nawet nie wiesz, ile par oczu cię obserwuje z partyzanta u mnie też zawsze takie skupienie każdy na sobie, ale jak coś, to każdy wie, jaką hantlą wiosło robiłaś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
co zakładasz, bo chyba przegapiłam ?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 346 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6560
push, widziałam ostatnio laskę na siłowni ubraną właśnie w krótki top i spodenki i mega ją podziwiałam za odwagę i pewność siebie :D ak więc dla mnie to na plus!

Nie no wiadomo, jak ostatnio miałam jakieś problemy z ławką czy coś to po mniej więcej po 5 sek ktoś przybiegł z pomocą^^ ale wielu z nich większą uwagę poświeca napinaniu mięśni i podziwianiu ich w lustrze. Ostatnio w ogóle sporo gości przychodzi w takich skąpych koszulkach, które więcej odsłaniają niż zakrywają i co chwila kontrlują się w lustrze^^ komicznie to wygląda
I wniosek jest jeden: nie ma co się wstydzić na siłowni, bo i tak większość ludzi jest skupiona na sobie, więc nikt nie będzie się śmiał itd. No chyba, że ktos na prawdę kaleczy

Robię formę na lato... ale następne ;)
http://www.sfd.pl/DT_noory-t1024218.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 346 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6560
PUSHhard
jurysdykcja
nie wierzę w pełne skupienie, obczajka kątem oka musi być, chociażby po to, by sprawdzić, if somebebody is mirin'
ototototo, ty pewnie nawet nie wiesz, ile par oczu cię obserwuje z partyzanta u mnie też zawsze takie skupienie każdy na sobie, ale jak coś, to każdy wie, jaką hantlą wiosło robiłaś


to wiosło hantlą mnie zabiło dobrze, że nie mam jeszcze tego w planie, bo nie wiedziałabym, w którą stronę się ustawic xD

Robię formę na lato... ale następne ;)
http://www.sfd.pl/DT_noory-t1024218.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
noora7
push, widziałam ostatnio laskę na siłowni ubraną właśnie w krótki top i spodenki i mega ją podziwiałam za odwagę i pewność siebie :D ak więc dla mnie to na plus!

Nie no wiadomo, jak ostatnio miałam jakieś problemy z ławką czy coś to po mniej więcej po 5 sek ktoś przybiegł z pomocą^^ ale wielu z nich większą uwagę poświeca napinaniu mięśni i podziwianiu ich w lustrze.
NO CO TY POWIESZ 5-) JA TEŻ ciągle się obracam i sprawdzam, czy mięśnie puchną
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety i treningu - chce zacząć o siebie walczyć!!

Następny temat

ilość posiłków

WHEY premium