SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Czy ze śmiechem czy ze łzami - chodź do spamu, raźniej z nami

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124097

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
markoto
ta pozioma mieli ser, mieso, orzechy na maslo ale ja z tego nie korzystaam bo mam inne ustrojstwa

No mojemu zależało na jak najniższych obrotach
Ale rozważam jakiegoś robocika co by mi makaron robił itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
markoto
closet no drogie bardzo , ja sie czailam na nia pare lat kupowac nie kupowac kupowac nie kupowac :)


ja muszę się powstrzymywać od kupowania takich rzeczy :< najchętniej to bym kupiła wszystkie te roboty, blendery, grille elektryczne, opiekacze, suszarki, wyciskarki ech.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
closetmonster
markoto
closet no drogie bardzo , ja sie czailam na nia pare lat kupowac nie kupowac kupowac nie kupowac :)


ja muszę się powstrzymywać od kupowania takich rzeczy :< najchętniej to bym kupiła wszystkie te roboty, blendery, grille elektryczne, opiekacze, suszarki, wyciskarki ech.
mam to samo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Kaszka, kliknęłabym "lubię to" :D Ja wczoraj też zbyłam i wyśmiałam jakiegoś paździerza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
lubiekaszke
Byłam na siłowni, robiłam siady (przysiadam chyba bardziej na lewą nogę) i patrzę i widzę znajomą twarz - chłopa z liceum z ZSB gdzie ja do technikum chodziłam. Idę wyciskać na klatę, on tam też był i zagaduje do mnie czy przypadkiem nie chodziłam do technikum, bo twarz znajoma. To mówię, że owszem a on żebym mu przypomniała imię bo nie pamięta. A ja na to: "nie przypomnę, bo nigdy się nie poznaliśmy" i poszłam


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
markoto
closetmonster
markoto
closet no drogie bardzo , ja sie czailam na nia pare lat kupowac nie kupowac kupowac nie kupowac :)


ja muszę się powstrzymywać od kupowania takich rzeczy :< najchętniej to bym kupiła wszystkie te roboty, blendery, grille elektryczne, opiekacze, suszarki, wyciskarki ech.
mam to samo :D


tylko ja tak często zmieniam miejsce zamieszkania, więc to tylko zbędny balast ech. a kusi, oj jak to wszystko kusi. po co ciuchy, buty, jak można mieć fajne rzeczy w kuchni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
kleine-hexe
Kaszka, kliknęłabym "lubię to" :D Ja wczoraj też zbyłam i wyśmiałam jakiegoś paździerza.


coś z Kaszką udajecie
na bank jesteście ciche i wstydliwe myszki
na treningach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
u mnie musowo ekspres cisnieniowy automat i Kitchen aid :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Bull, takie też potrafimy być :D

Jak spisuje się nowa szczoteczka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Ekspres ciśnieniowy fajny ma mój chłopak, ale ten kitchen aid to kiedyś koniecznie. W jakimś ładnym kolorze
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety i treningu - chce zacząć o siebie walczyć!!

Następny temat

ilość posiłków

WHEY premium