SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Czy ze śmiechem czy ze łzami - chodź do spamu, raźniej z nami

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124173

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
ja na początku bardzo tego nie lubiłam, to było jedno z moich najgorszych ćwiczeń, a teraz jedno z najlepszych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
atraMento
carrramba
dawaj mi Pusza!!!! Cru też super, fajny tatoo ma


nooo ja też pierwsze co na tę dziarę patrzyłam :)


taka straszna trochę jest, nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
a bo się okazało, że mi się się niedoczynność pogłębiła, wyniki mam kiepskie, samopoczucie fatalne (jestem zombie, nie mam na nic siły i mam multum innych dolegliwości). Do tego zatrzymała mi się woda, pogłębił cellulit, itp…. jak patrzę w lustro, to płaczę.
Teraz dopracowuję nowy plan, w przyszłym tygodniu pewnie z nim ruszę i wznowię regularne wypiski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Fajna właśnie :)
Ja się trochę zawsze boję HT bo mi krew odpływa sewsząd i kumuluje sie w doopie, taki bardzo nieprzyjemny rozrywający ból i cierpnięcie nóg. Ale za to PO jesztem taaaka szczęśliwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
Mam hashimoto. Okazało się, że się zaostrzył stan zapalny i kolejny kawałek tarczycy ucierpiał i się rozpadł. No i niedoczynność się zwiększyła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
atraMento
Fajna właśnie :)
Ja się trochę zawsze boję HT bo mi krew odpływa sewsząd i kumuluje sie w doopie, taki bardzo nieprzyjemny rozrywający ból i cierpnięcie nóg. Ale za to PO jesztem taaaka szczęśliwa


straszny w sensie, że taki z horroru, a nie, że nie jest fajny bo fajny
i mam takie samo uczucie, jak zrobiłam MC, przysiady ATG, bułgary i HT, to ledwo na nogach stałam, ale to fajne było muszę robić krótsze przerwy, teraz doszłam, że za długo sobie odpoczywam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
Jeju Het, ale z czego to pogorszenie wynika, tzn zaostrzenie stanu zapalnego? nie wiadomo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
ciężko powiedzieć.
czasem wystarczy więcej stresu, niedospanie, przemęczenie, zbyt dużo treningów lub zbyt intensywne…. coś musiało stworzyć warunki sprzyjające stanowi zapalnemu. To zawsze jest zagadka. Wiesz, dbam o siebie, dieta pod linijkę, aktywność fizyczna jest no ale nie da się cały czas cackać ze sobą jak z jajkiem :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Het współczuję okropnie, czasem sie zastanawiam po co nam ta tarczyca, więcej z nią kłopotów niż pożytku. Rozumiem cię, bo nic tak nie dołuje jak fakt, ze nasz organizm działa przeciwko nam samym. Bezsilność jest okropna. Dziennik natomiast motywuje, przynajmniej u mnie tak to działa. Nie tylko mobilizuje do pracy ale można też znaleźć tam słowa otuchy z zewnątrz. Trzymam kciuki!
A tak na marginesie to pewnie troche przesadzasz, toć Preria cię widziała i mówiła, ze laska z ciebie wiec wyrzuć to krzywe zwierciadło i działaj!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety i treningu - chce zacząć o siebie walczyć!!

Następny temat

ilość posiłków

WHEY premium