SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Czy ze śmiechem czy ze łzami - chodź do spamu, raźniej z nami

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124084

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
closetmonster
to tak w temacie widziałam dziś na gazecie cytat z podręcznika do wychowania do życia w rodzinie:

"Ginekolog to nie dentysta - regularne kontrole w Waszym wieku nie są konieczne. Jeśli dziewczyna czuje się zdrowo i ma kogoś zaufanego, kto odpowie na pytania czy rozwieje jej wątpliwości (najlepiej, by była to mama), wizyta jest niepotrzebna"..

Wędrując ku dorosłości. Wychowanie do życia w rodzinie dla uczniów klas I-III gimnazjum, red. Teresa Król (s. 51)
tam jest duzo fajnych fragmentow od ktorych wlos sie jezy na glowie , moje dziecko tez z tej ksiazki przerabia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Closet, Markoto, to jest nowa książka??? Szok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
jezuuuu , całe szczescie ze się nie zgodziłas na rozdzieranie ... az mnie ciary przeszły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
nowe wydanie na pewno w zeszlym roku byla inna szata graficzna, na szczescie maja ogarnieta kobiete od WDŻ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
AMiU, ale wyobrażasz sobie bez znieczulenia? I załatwianie się potem? Tym bardziej, że zostają blizny, a prawdopodobieństwo, że znowu się sklei jest bardzo duże.

Markoto, dobre chociaż to, że nauczyciel jest sensowny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
wiem , wiem , mojej znajomej córeczka ma ten problem i niestety czeka ich operacja , bo rozrywania nie pomogły ... nie wiem , czy próbowali innych metod , bo oni z cyklu -pomodlimy sie do boga , jakoś będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Czytałam gdzieś historię dziewczyny, która wielokrotnie miała rozrywane i potem musiała na operacje za granicę jeździć, bo była tak okaleczona, że stosunek był niemożliwy :(

Straszne jest to, że nie mówią, jakie są alternatywne metody. Przecież lepiej zacząć od mniej inwazyjnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o matko, ależ wyskoczyłyście z tą tematyka o poranku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chciałam się pożalić, że coś sobie w łydce zepsułam, ale teraz to wstyd się mazać
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety i treningu - chce zacząć o siebie walczyć!!

Następny temat

ilość posiłków

WHEY premium