SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Czy ze śmiechem czy ze łzami - chodź do spamu, raźniej z nami

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124140

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
I jeszcze przestać biegać? ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Widzę, że idealnie przyszłam do spamu
Właśnie zauważyłam, że odkąd nie robię cardio stricte po treningu tylko jeżdżę po prostu rowerem w innych godzinach niż trening to mi brzuch spadł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
O mniam :) U mnie na razie chleb żytni, ser pleśniowy, mielonka z puszki (tak wiem - syf, zło, szatan, ale i tak ją lubię. Do tego pomidory, rzodkiewki i szczypior.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Hexe,z twojego zestawu u mnie chleb i te same warzywka...rybe mam na 16 i już mam jezyk w tyłku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
Hexey spam rządzi pod każdą postacią

Zmieniony przez - kessik w dniu 2015-04-25 13:52:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
lubiekaszke
Widzę, że idealnie przyszłam do spamu
Właśnie zauważyłam, że odkąd nie robię cardio stricte po treningu tylko jeżdżę po prostu rowerem w innych godzinach niż trening to mi brzuch spadł.





Warte wypróbowania...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
helouuu!!dlatego ja-miszcz reducji nigdy nie robie cardio:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
ilomi
lubiekaszke
Widzę, że idealnie przyszłam do spamu
Właśnie zauważyłam, że odkąd nie robię cardio stricte po treningu tylko jeżdżę po prostu rowerem w innych godzinach niż trening to mi brzuch spadł.





Warte wypróbowania...


Możliwe, że też się przyczyniło do tego odstawienie glutenu.
-3cm z fałdy pod pępkiem w ciągu 2tyg (bo co 2tyg się mierzę)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
Corum czyli powinnam łykać Wit C? Ale w jakiej dawce i kiedy po treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Kaszka, z glutenem pomału sie załatwiam.....zmienię to cardio,a jak nie podziała to bedzie towja wina! :):):):)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety i treningu - chce zacząć o siebie walczyć!!

Następny temat

ilość posiłków

WHEY premium