SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]etrala/podsumowanie roku str 67

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Boczki się zmniejszyły i faktycznie nogi się rzeźbią. I skóra znacznie jędrniejsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Tłuszczyk spada, jakość ciała zdecydowanie in plus

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
jw. gratulacje za kawał włożonej pracy Przyjemnej regeneracji, nabieraj sił na kolejne wyzwania

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
Kajtek, boczki to tam jeszcze wiszą :) ale tyle ich przeciez było, ze w rok tego nie zgubię

azzi, no rysują się, jak je napnę :D
ale zobacz tyle czasu, tyle pracy a ciało dopiero się rozpędza, pewnie ilość mięśnia była prawie zerowa :/

Ruda, Oveja, dziekuję :)

skończylismy malować, dzis zaraz po pracy wyjeżdżam na wesele i urlop, miske nadal trzymam, ale nie mam jej kiedy wkleić ;)

w końcu koniec liczenia miski, przynajmniej na dwa tygodnie :D
do zobaczenia we wrześniu :*

Martucca czy moge Cie prosić o wskazanie tego treningu na uda, plecy, pupę ? w miare Twoich mozliwości czasowych oczywiście :*
jesli nie masz czasu, poszukam w dziennikach konkursowych
i miska czy zostaje taka sama, czy tniemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciało podąża w kierunku figurki nastolatki

Teraz to pupencji i pleców trzeba dorobić. Do końca roku będzie cacy
Kiedy planowany koniec rege?

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-08-19 01:32:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
Martucca dziękuję
Do nastolatki to już nie wroci ale 10 lat odzyska napewno ;)

Wracam do ćwiczeń 3 września
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A to spoko Do tego czasu Ci uklecę planik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
jestem już w domu, dalej się regeneruję :)
jest mi dobrze, miski nie liczę ale pilnuję, wydaje mi się że jem za mało, ale nie chcę sprawdzać
trochę czituję, ale od czego jest regeneracja :D
wczoraj zjadłam placki ziemniaczane z gulaszem - pyszota :)

przegięłam ostatnio z obciążeniem nogi - wesele na szpilkach, długie spacery, zwiedzanie zamków, skalne miasto w Czechach, Rock Reggae Festiwal :D - do teraz czuję ból nogi w stawie, muszę chyba poćwiczyć coś na rozciąganie, bo widzę że mam zmniejszoną ruchomość w stawie i często opuchnięte kostki, przydałaby sie wizyta u ortopedy i rehabilitacja, tylko nie bardzo mi sie chce

co do wesela - wybawiłam się :) obiecałam zdjęcia w kieckach, no jak to zwykle bywa będąc "fotografem" rzadko się ma zdjęcia ze sobą, znalazłam tylko kilka, kiedy to mój mąż dorwał aparat

aaa, oczywiście jak przyjechałam do rodziny, to na "dzieńdobry" usłyszałam że wyglądam okropnie, bo jestem za chuda
ale po pierwszym dniu wesela Babcia powiedziała że wyglądałam ślicznie, a to już sukces, musza sie przyzwyczaić do mojego innego wyglądu, tam same baby śląskie - szerokie w dupie a w barach wąskie :D





Marta zgłosiłam się konkursowego Kij&marchewka, ale czekam z niecierpliwością na trening od Ciebie, nawet gdyby udało mi sie tam dostać, to mam miesiąc na ćwiczenia

pozdrawiam Was i ide dalej zaprawiać buraki i ogórki - w zimie będa jak znalazł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
Martucca czy udało Ci sie cos dla mnie sklecic ?
od jutra chciałabym zacząć, troche sie zasiedziałam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Etrala, w tej białej sukience to Ty?
Ja mam wesele w piątek( nie swoje), już się boję muzyki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosba o pomoc przy planie treningowym- spalanie

Następny temat

(ELITE Ladies) Obliques / Pamiętnik leszcza :-D

WHEY premium