SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]etrala/podsumowanie roku str 67

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siła wyższa, nie ma się co stresować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
a jednak nici z tego, dziś dzwoniłam do szpitala, nie dostali kontraktu, zabieg odwołany, z jednej strony się cieszę, bo nie przerwę treningu i diety, ale z drugiej, miałabym to już za sobą, a teraz muszę czekać, dzwonić, jak nie dostaną kontraktu, to szukać innego szpitala...polska słuzba zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Oj bidaku, to ci jeszcze z migdałkami porządki robić przyszło...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Trzymię kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
trzymaj mocno :)

dzis dzien treningowy

miska czysta

1700 kcal B-127g/T-57g/W-170g

trening B - 15 powtórzeń

rozgrzewka 10 minut orbitrek

po treningu 20 minut orbitrek






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
Sobota
czysta miska
1700 kcal B-127g/T-57g/W-170g

suple:
tran - 5 ml

niedziela

nieczysta miska :( byłam na chrzcinach, jadłam mięso i buraczki, ale później nie było nic dietetycznego, same sałatki z majonezem, ser, wędliny sklepowe i ciasta, żadnych warzyw...przyjechałam głodna, zeżarłam śledzie z żytnim, poszłam spać :)

dziś
czysta miska
1700 kcal B-127g/T-57g/W-170g

suple:
tran - 5 ml


do jutra, jutro trening, już się nie mogę doczekać i myślę o mojej ukochanej sztandze chyba mnie już pogięło




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 536 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17819
Ładnie Ci to zwiększanie ciężaru idzie :) Ja dopiero jak doszłam do końca tego treningu A i B przymierzyłam się do 38kg, a ty już 37kg na samym początku w przysiadzie ;] ładnie

Mi wycieli migdałka w liceum, nic strasznego. Nastawiłam się że dadzą mi lody po zabiegu, ale niestety nie było tak dobrze ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
bo ja uparta jestem :)

migdałki mają mi wyciąć oba, tez się nie boję, raczej oczekuję chwili odpoczynku - czyt. w łóżku szpitalnym z ksiązką w ręku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
dziś dzień treningowy



miska czysta
1700 kcal B-127g/T-57g/W-170g

Trening B - 3 tydzien 12 powtórzeń
przed 10 minut orbitrek
po treningu 25 min aero: 13 min orbitrek i 12 minut bieznia interwałowo

coś sobie naciągnęłam, pewnie jakieś ścięgno w udzie, oby przeszło, bo ciezko sie z tym ćwiczy

a poza tym, jest git, dzis usłyszałam słowa podziwu, że jestem pierwszą dziewczyną, która Mc robi :) fopaki się śmiały, że zaczynałam od sztangielek kolorowych, a teraz wymiatam :D





Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosba o pomoc przy planie treningowym- spalanie

Następny temat

(ELITE Ladies) Obliques / Pamiętnik leszcza :-D

WHEY premium