SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]etrala/podsumowanie roku str 67

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
no ok, zapamiętam o tych strączkach ;)

dziś mam tak obolałe miejsca - szczególnie pod pachami i boki piersi, no i ramiona - że ledwo pieczątkę dam rady przybić :)
czyli trening dobry był

zmartwili mnie dziś trochę, bo przysłali mi wyniki badań krwi- mam słabe wyniki czerwonych krwinek, erytrocyty poniżej normy, reszta na samym kraju, ja wiem, ze ja jestem straszny hipochondryk, ale poważnie myślę, że mam anemię, czy to możliwe, przy jedzeniu takiej ilości mięs i warzyw ?

jutro ide na druga szczepionkę przeciw żółtaczce, mam nadzieję, ze z sił nie opadnę i będę dała radę iśc na siłkę

i w ogóle wszystko przeciw, za tydzien jadę na 3 dni do Lwowa i jestem pewna, ze dietowo mnie tam żywić nie będą :/

ale wrócę i nadgonie wszystko :)
tymczasem miłego dnia :) czas na posiłek !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
etrala
mam słabe wyniki czerwonych krwinek, erytrocyty poniżej normy, reszta na samym kraju, ja wiem, ze ja jestem straszny hipochondryk, ale poważnie myślę, że mam anemię, czy to możliwe, przy jedzeniu takiej ilości mięs i warzyw ?


Jedz więcej czerownego mięsa i łacz je w posiłkach z surowymi warzywami. Więcej żółtek. Wywal nabiał na 4 tygodnie, powinno się poprawić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
tak zrobię ! dziekuję za radę
narazie siedzę i powtarzam sobie jaka jestem silna - Pan z cukierni w ramach przekupstwa postawił na moim biurku paczkę z ciastami - alez go od dziś nienawidze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ponoć nie istnieją hipochondrycy tylko ludzi, których cechuje nadzwyczajna ignorancja (patrz: większość lekarzy).
A krew z czasem się unormuje.

Zmieniony przez - k-loczek w dniu 2011-10-20 15:46:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
Taaa, ja jestem tym prawdziwym


mam problem z waga obciążenia, bo na tych ciężarkach na dwóch maszynach nie ma oznaczen wagi :)
pytałam trenera to mi powiedział, że chyba 5 kilo ma jeden, a ja myslałam, że jeden ciężar - to jeden kilo
w związku z tym na odwodzenie i przywodzenie mam nie 2 kilo a 10 tzn dzis już 15 - o ile tyle to wazy czy ktos mnie rozumie ?

zmieniłam to w tabelce, ale pewności nie mam co do wagi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Olej kilogramy. Maszyna maszynie nierówna. Są np. suwnice, na których laski cisną bez problemu 100kg, a na innych z biedą 50kg

Pisz np. 2 "bloczki"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
podniecona i szczęsliwa zakończyłam dziś swój pierwszy tydzien na siłowni

jest super
poza tym, że szokuje facetów, bo u nas to kobiety raczej na orbitreku i biezni działają a ja się wtryniam między nich z tymi sztangielkami :)
ale spoko, ustepuja miejsca starszej pani :D

dziś na szybko latałam, siły mi brakowało, trener dał mi jakie cudo do wypicia, po którym tylko więcej się spociłam i myślałam, że zwrócę obiad
jest git
jutro mierzenie, ciekawe co to będzie ;)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Terapia szokowa. Czekam na pomiary ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
szału nie ma ;)



czuje się napuchnięta, ale zazwyczaj po zmianie odżywiania mam chwilowy zastój,

dzis ide na parapetówkę, będe jadła mięso i warzywa, ewentualnie sery
wypije tez trochę wina wytrawnego, no jakos musze przetrwać
czy ryba po grecku, pewnie z koncentratem jest w miare OK ? czy raczej nie ruszać ?
a galareta wieprzowa ? sama robiłam, to wiem co w środku, bez żadnych cukrów itd, tylko same golonki, marchewka, tylko to tłuste jak cholera, ale żelatyna dobra na stawy

najchętniej bym nie szła, ale to nie przejdzie ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosba o pomoc przy planie treningowym- spalanie

Następny temat

(ELITE Ladies) Obliques / Pamiętnik leszcza :-D

WHEY premium