SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]etrala/podsumowanie roku str 67

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
etrala
szału nie ma ;)


O bosz... Bez urazy, ale laska... Pyerdolisz jak potrzaskana
Masz po 1cm spadków w obwodach, 2cm w talii. Powiedz mi, czego Ty oczekujesz niby??? Laski skaczą pod sufit, jeśli takie spadki mają po 2 tygodniach

To żarcie, które wymieniłaś jest ok. Wino wytrawne też.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
Marta, źle się wyraziłam - szału nie ma w sensie, że te wymiary są dalekie od tych jakie chciałabym osiągnąć
ze spadków ja jestem bardzo zadowolona :)
a pyerdoliłam bo czasobrak totalny mam dzisiaj, sory, nie chciałam nikogo urazić nie denerwuj się :*

a tu moje wczorajsze - 3 jajka z ostatniego posiłku sa zjedzone około 22.00 - trochę duzo kalorii wyszło, ale do północy gotowanie było i głodna byłam - a bałam się że jak nie zjem, to wcisnę w siebie cos gorszego :/


i dzisiejsza rozpiska - dolne posiłki orientacyjnie - ale będe sie trzymać



miłego weekendu !


Zmieniony przez - etrala w dniu 2011-10-22 13:13:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
Jestem i juz uzupełniam - jem czysto ale dostęp do komputera ograniczony, dlatego miska nie wklejona

no i nie dodam, bo tu na serwer żaden nie wejdę, żeby załadowac zdjecie, a dodawanie zdjecia do postu nie działa

zrobię to wieczorem, po treningu

aaa i chciałam powiedzieć, ze na imprezie grzecznie jadłam, byłam chyba jedyna osobą, która nie siedziała z wydętym brzuchem i kwaśną miną :D
jak miło :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem z Ciebie dumna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Etrala, takie imprezy to po prostu coś okropnego. Kilka godzin siedzenia na doopie, żarcia wszystkiego, co najgorsze - ziemniaki, kluski, biały ryż, sosy, a na dobitkę tony ciast i alko Siedzenie i żarcie, tyle żarcia, że ludzie nie mają nawet siły podnieść się na spacer. A najlepsze jest to, że prawie na każdym takim spotkaniu poruszany jest w rozmowach temat odchudzania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
MagdaK, masz rację ! mamy jakąś dziwną mentalność w Polsce, pokaz się a zastaw się, na każdej imprezie więcej jedzenia niż są w stanie zjeśc goście i jeszcze jęczymy że zostało i będzie trzeba połowe wyrzucić, czas to chyba zmienić ;)

"ale się nażarłam/em, od jutra się odchudzam " - słyszałam od kilku osób ;) wątpię, zeby choć jedna z tych osób zaczęła dietę, to tylko takie uspokojenie sumienia za dużą ilością pochłoniętego żarcia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I ZAWSZE musi być deser.

Co do tych osób, które mówią "Od jutra się odchudzam" - pewnie będą jeść 2-3 dni pod rząd jakieś chore 1300 kcal, podczas gdy my raczej nie głodujemy. Pokochałam to forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Smacznego życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosba o pomoc przy planie treningowym- spalanie

Następny temat

(ELITE Ladies) Obliques / Pamiętnik leszcza :-D

WHEY premium