SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]etrala/podsumowanie roku str 67

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wspaniale , swietnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 869 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15773
Świetnie wyglądasz! Zmiana kolosalna, nogi już masz super, kształtują się prawidłowo Talię też masz fajową!! Jednym słowem jesteś LASKA

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ja jeszcze stosowac... Checi nie wystarcza, trzeba dzialac"

Mój dziennik http://www.sfd.pl/Czarnula/Redukcja_podsum.str_39-t830749-s39.html 

http://www.sfd.pl/Konkurs/Czarnula-t852671.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Super zmiana na PLUS
brawo

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Miodzio! Postarałaś się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624
Oj etrala, prawie bym ominęła Twoje podsumowanie, tak mało się ostatnio udzielam. Wyglądasz ślicznie. Wilekie gratulacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Etrala efekty pracy super.
Regeneruj się i szybko wracaj do zdrowia
Czekamy na Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
Dziekuje Wam za miłe słowa, bardzo ciesza :)

wymieniam ciuchy z rozmiaru 42 na 38, troche jeszcze zdziwiona, że wchodze w mały rozmiar, no ale szczęsliwa

Martuś, mam nadzieję, ze październikowa galareta to już nigdy więcej na moim ciele się nie pojawi :D do 67 roku życia mam pracowac, to i na siłownie będe zapier..lać

a wielkie uda to urojenie pewnego gościa, nie mój ;)


przejeżdżałam dzis koło siłowni, niech te dwa tygodnie szybko miną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 536 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17819
etrala
zleciało bardzo szybko i te 7 miesięcy i te centymetry i kilogramy - ja jeszcze się nie zegnam


etrala

no dobra pomiary
spadło wiele, nie będę się rozpisywać, bo jadę do fryzjera :P
widać w tabelce



Zazdrość mnie zżera rewelacja!
Powodzenia w kolejnych etapach redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Dobra robota
Graty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Bardzo fajnie! Widać, jak z miesiąca na miesiąc się zmieniałaś Odmłodniałaś o wiele lat

Regeneruj się dzielnie i do boju dalej!

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2012-05-13 23:05:34

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosba o pomoc przy planie treningowym- spalanie

Następny temat

(ELITE Ladies) Obliques / Pamiętnik leszcza :-D

WHEY premium