SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Aniitka155 od Ladies do ActivLab

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104917

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez PawelSzEvc za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
kompleks to bardziej interwał aniżeli cardio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149
ja generalnie miałem się zabrać za kompleks ale po dłuższej analizie to jest bardziej jako ćwiczenie kondycyjne niż trening siłowy więc proponowali mi jako uzupelnienie zamiast cardio w dni wolne od ciężaru ale... jakoś tak... nie mogę się zmusić wystarcza mi to co mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
Dzień treningowy 29.11.14
(kompleksy sztangowe)

Jezusie, jaka rozmowa...

BILANS: 2070kcal
BTW: 150/30/300

+ owoc po treningu (banan)
+ Firestarter Activlab saszetka
+ Vitamin Sport ActivLab



Trening:
1.wiosłowanie nachwytem 6x 30kg
2.podciaganie sztangi stojac 6x 30kg (tak - technika tutaj do poprawki)
3.wyciskanie nad głową stojąc 6x 30kg
4.przysiad ze sztanga z przodu 6x 30kg
5.martwy ciąg 6x 30kg

Zakwasy są głownie na barkach po ostatnim kompleksie :)


Przerwa ok 2 min i tak 3 serie.

Dziś andrzejki, a ja na spokojnie jem zupke w domku i ide ze znajomymi do pubu :)
Na trzezwo bynajmniej z mojej strony, i tylko z mojej strony :)

Nie długo przyjdzie BCAA z ACTIVLAB - zamówiłam o smaku truskawkowym i bedą żelki do zrobienia:)










Jeśli ktoś by miał ochote na trójkąciki High Carb and High Protein z pysznym białkiem Cherry ActivLab wrzucam link do mojego przepisu :)
https://www.sfd.pl/Trójkąciki_Wysokobiałkowe-t1052494.html#post10

Zmieniony przez - aniitka155 w dniu 2014-11-29 19:19:12

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Nawet piwa nie wypijesz? Nie przesadzasz trochę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
Ew. Jedno piwo, ale ja tak mam :P trzymam sie dosc twardo :)

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 8066 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42779
Powiadomienia on , powodzenia w dalszych działaniach i zapraszam do siebie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
Dzień treningowy 30.11.14

Dzień bardziej do odreagowania niektórych sytuacji zyciowych



Wiec Pika bez nerwów , musialam sie odstresowac

Nogi z Emilka (przyszła pani bikini fitness:P)



BILANS: 2070kcal
BTW: 150/30/300

+ owoc po treningu (banan)
+ Firestarter Activlab saszetka
+ Vitamin Sport ActivLab

Przysiady + Cwiczenia na tyłek + dwugłowe uda :)
Rekreacyjny trening bez rozpisek, z poprawą techniki i chwilą rozmów :) :)
Ogólnie juz sie czuje lepiej tylko przegiełam z firestarterem i głowa mi odpada z nadcisnienia :D








Zmieniony przez - aniitka155 w dniu 2014-11-30 19:52:23

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 103
Dopniemy Ci tą dupkę prędko Maleńka :) jak poprawisz technikę siadu to i od razu boczki pójdą w las :3 zaj**iście było, dzięki! Po tym fajerku od activa też w sumie spoko, bo barki mi dynamicznie weszły po nogach i interwał też fajnie :D word up!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwszy cykl na kreatynie

Następny temat

DT Anula - czyli od pulpetki do fitnesski :)

WHEY premium