SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Aniitka155 od Ladies do ActivLab

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104826

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Pikaczumba
Nastapi szybka adaptacja i oto mi chodzi.bedzie przełamanie paromiesiecznego treningu objetosciowego na którym była stagnacja.wrost siły.potem sie zmieni trening na objetosciowy.braki w sylwetce oczywiscie są dlatego niema miliona izolacji bo niema czego izolować.z checią poczytam dodatkowe konstruktywne krytyki oraz rady.


napisałem, że nastąpi adaptacja CUN i wyczerpanie postępów, a jak dochodzi do tego zbyt szybko to wpadasz w stagnację
to co zaleciłeś do wykonania posiada podstawowe błędy planowania treningu siłowego, bo postępy powinny być ciągłe a objętość stopniowo zwiększana
w tym przypadku jest to niemożliwe

natomiast ćwiczenia izolowane świetnie uzupełniają trening siłowy i wcale nie chodzi o działanie hipertroficzne

rama treningu, czyli jego podstawowe założenia od razu powinny uwzględniać braki w sylwetce, a program rozbudowuje się na bieżąco
zmienianie założeń treningu i priorytetów w krótkich odstępach czasowych (8-10 tyg) są kolejnym błędem

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
nakład bedzie zwiększany co tydzień.wkońcu chodzi tu o progres siłowy.wiec nie wiem skąd wywnioskowałeś że ma stac to w miejscu.kwestia braków w sylwetce żeby były jakies braki muszą byc jakies podstawy.a zacznijmy od tego że tych podstaw niema.twoim zdaniem ile powinny trwać intensywne cykle treningowe?

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Wyniki pokaza wszystko.

Zmieniony przez - warezz w dniu 9/8/2014 8:39:54 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Ale merytoryczna dyskusja zawsze wiele wnosi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Anita, powiedz mi jedno:
Kto Cie będzie prostował kiedy Twoje dysproporcje się pogłębią, Pokemon czy Płatki z mlekiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Nie rozumiem dlaczego nie zostawicie jej z treningiem ktory postanowila wykonywac?

Każdy się uczy na swoich błędach, nawet jeżeli popełnia go trenując w ten sposób to nauczy się czegoś nowego. Przez ostatni rok zanotowała zerowy progress. Co może być gorsze?



Zmieniony przez - warezz w dniu 2014-09-09 01:44:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
serio chłopaki dajcie juz spokoj. Zdecydowałam sie na to co chcialam i zobaczymy jak pójdzie:) kto nie próbuje ten pozniej zaluje ,podobno:) Rozmawialam duzo z "pokemonem" i mysle ze rowniez Pika jak i wy ma adekwatna wiedze na ten temat. Takze prosze o spokoj...

Zmieniony przez - aniitka155 w dniu 2014-09-09 05:38:20

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
Dzień Treningowy:09.09.14




Rozkład : 2200 kcal
B:130 W:100 T:142


Może sie wydawac iż nie dojadlam białka
Ale to błąd;D
Bo zjadlam 0,5kg szpinaku (nie wklepuje zielonych) a na 0,1 grama mamy 2,7gram bialka wiec
dobilam magicznej 130 gram :P


+ owoc po treningu
+ beta alanina 5 gram
+rush

Klata,Barki,Triceps

Wyciskanie na ławce dodatniej
25kg,30kg,35kg,37,5kg x4
40kg x3x3x3 max

Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia z szerokim chwytem

15kg,17,5kg,20kg,25kgx4
30kgx3x3x3 max


Francuskie siedząc:
12,5kg,15kg,17,5kg,20kgx4
22,5x3x3x3 max



AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2266 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7083
pokaz foty :) nie całej sylwetki ale chciałabym ocenic jak sie maja Twoje miesnie :)

Please wait, installing muscle!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
foty czego dokladnie :> powiedz zaraz zrobie:D

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwszy cykl na kreatynie

Następny temat

DT Anula - czyli od pulpetki do fitnesski :)

WHEY premium