SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie do Activlab

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1052

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1680
Witam,

Nigdzie nie znalazłem informacji skąd pochodzą produkty activlab ?
z tego co wiem sani nie produkujecie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
W Polsce żaden producent nie produkuje surowców do odżywek/suplementów (wyjątek to chyba jedynie Ostrowia, Łowickie). Surowce pochodzą z całego świata, ale zapewne 90% jak nie więcej pochodzi z Chin. Tak samo jest zapewne w Activlabie.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Cała linia produkcyjna, gdzie wytwarzanie są produkty Activlab wraz z laboratorium znajduje się w naszym zakładzie produkcyjnym w Bochni

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7510 Napisanych postów 49513 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385489
to ze mieszacie i pakujecie to wiadomo i ze macie laboratorium i badacie wszystko , ale surowce skad macie ,z Chin bo też jestem ciekaw??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Wybacz, ale takich informacji nie możemy publikować.
W zasadzie żaden producent takich informacji nie udziela

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7510 Napisanych postów 49513 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385489
no ok byłem tylko ciekaw
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jaka kreatyna

Następny temat

KRETKA - mały PROBLEM - proszę o wskazówki

WHEY premium