SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Aniitka155 od Ladies do ActivLab

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104897

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Ja swietnie czuje to sciaganie drazka do brzucha jezeli w szczytowym momencie zatrzymam ruch na 2-3 sek. Sprobuj nastepnym razem

Ciezary na modlitewniku to nie jeden facet chcialby takie dzwigac. Jest dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Pikaczumba
nakład bedzie zwiększany co tydzień.wkońcu chodzi tu o progres siłowy.wiec nie wiem skąd wywnioskowałeś że ma stac to w miejscu.kwestia braków w sylwetce żeby były jakies braki muszą byc jakies podstawy.a zacznijmy od tego że tych podstaw niema.twoim zdaniem ile powinny trwać intensywne cykle treningowe?


wywnioskowałem to z %cm z jakimi zaczyna plan

intensywny plan treningowy? nie wiem co dokładnie przez to rozumiesz, ale moi podopieczni odnotowują przyrosty siły przez okres około 6ciu miesięcy i nie ma w tym nic dziwnego
hipertrofia funkcjonalna adekwatnie do przyrostu siły

Zmieniony przez - Mawashi w dniu 2014-09-10 23:35:13

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
różne sa podejscia do treningu.ja wybrałem podział treningowy (oczywiscie treningi intuicyjne)na siłe/objetosc/wydolnosc i są to cykle treningowe ze zmianą srednio co 5 tygodni i przerwa na celowe roztrenowanie.wiec niema tu miejsca na zastój(albo na przetrenowanie)który jest najczesciej podczas jednego monotonnego wielotygodniowego treningu

a intensywny plan treningowy to dlamnie taki w którym sie robi cały czas progres siłowy czy wagowy

czy twoi podopieczni przez 6 miesięcy wykonuja tylko jeden rodzaj treningu?

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
Nie treningowy

Praca od rana do nocy :) + MAŁY cheat :)







Zmieniony przez - aniitka155 w dniu 2014-09-11 07:21:21

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
mó sąsiad w Nysie był ratownikiem - taka skóa, ze gość całe życie zajmował się trenowaniem i siebi ei innych w TS - ogólnie niższy ode mnie ale tur dobry

Ja niby też paramedyczny, też chuchro ale coś poza skórą może jest


P.S> tak się pisze "chucro" czy jak bo kuźwa nie wiem...


Łapa jak u pirata!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Pikaczumba
czy twoi podopieczni przez 6 miesięcy wykonuja tylko jeden rodzaj treningu?


tak, z kosmetycznymi zmianami - oczywiście z okresowymi przerwami wypoczynkowymi

plany kształtują dynamikę, siłę absolutną i hipertrofię funkcjonalną (miofibrylarną), po wyczerpaniu postępów siłowych można działać na 2 sposoby
kontynuować na planach objętosciowych bez zwiększania siły absolutnej (lub z niewielkim) na stałych ciężarach i wtedy odnotujemy największy przyrost hipertrofii sarkoplazmatycznej, albo
zrobić deload, roztrenowanie i wystartować z zaniżonych ciężarów żeby dalej kontynuować założenia początkowe treningu

oczywiście w planie znajdują się elementy uwzgledniajace dolegliwości bólowe aparatu ruchu powstałe na skutek wad postawy lub dysproporcji umięśnienia (nierównowaga siły mięśni grup antagonistycznych)

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
fajnie ze mamy podobne podejscie do treningów.

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
Anita dobra micha! 3tyś kcal

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Pikaczumba
fajnie ze mamy podobne podejscie do treningów.


wątpię

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Idzcie sobie dyskutowac moze na PW bo wypisek nie mozna znalezc przez to gaworzenie. Obie dziewczynki jestescie ladne...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwszy cykl na kreatynie

Następny temat

DT Anula - czyli od pulpetki do fitnesski :)

WHEY premium