SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] wojtek - Winter shredding feat. Solaros

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Właśnie to co piszesz. Ubezpieczalnie nawet nie "mrugną okiem" jak ściagają z Ciebie składki albo obniżają wysokość odszkodowań

Ostatni raz takà akcje miałem za czasów studenta. Wtedy nie było tak łatwo zarobić kilka koła, wystarczyło spędzić trochę czasu na SORze i kilku wizytach kontrolnych hehe.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
To samo jest z służbą zdrowia.
Płacimy składki - obowiązkowe i co?
Chcesz się wyleczyć i tak płacisz prywatnie. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
A odnośnie tematu dziennika, to mam wrażenie ostatnio, że w czasie tej redukcji zrobiłem więcej masy (takiej która widać) niż przez całą masę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
to prez takich jak Wy co rok mi podnoszą [nie mi ale srednio co rok od 3 lat] składki o 27%
teraz mając max zniżek place wiecej niz jak mialem 0%

a ubezpieczenie u nas nie jest rzedu kilku stówek na rok a bardziej kilku tysięcy JURO [dla nowych kierowców]


Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-09-17 00:56:38

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Eee tam, to wszystko przez lewostronny ruch ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 646 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 81602
solaros
to prez takich jak Wy co rok mi podnoszą [nie mi ale srednio co rok od 3 lat] składki o 27%
teraz mając max zniżek place wiecej niz jak mialem 0%

a ubezpieczenie u nas nie jest rzedu kilku stówek na rok a bardziej kilku tysięcy JURO [dla nowych kierowców]



Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-09-17 00:56:38


no u was ubezpieczenie auta to jakaś masakra kumpel w UK kupił teraz auto i 6tyś na rok :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
O istnieniu tego bloga nie wiedziałem

Fajnie, że znowu działasz
do tego z pomocą Sola? trzymam kciuki

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 519 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12224
Wojtek a w dni ladowan jak u Ciebie z plynami? Normalnie pijesz czy troche wiecej..mniej.. ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Normalnie, czyli mało :) Tzn jakies 2-3L razem z treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
I to jest błąd. U mnie też. Powinieneś wypić min 2x więcej. Gliko wiąże wodę. Choćby z tego powodu. Z drugiej strony jeśli wlatuje mało to pójdzie wody spod skóry. Ale nie do końca o to chodzi już teraz. Więc- skórę już o tym mowa - zwiększyć podaż do tych 4/5l.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojtek grubasie!!

Następny temat

[BLOG] hapcio - "Masa bez masy" i inne dziwne rzeczy

WHEY premium