SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] wojtek - Winter shredding feat. Solaros

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
;)

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
No, ale jak 45g wpadnie z mięsa, tranu i jaj, a 15 z masła orzechowego, to też kiepsko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Chodzi o to ze przy takiej ilości fatu jaka masz ( czy ktoś ma ) jeśli damy 50% lub więcej z masła lub większości orzechów to słaby wybór. Za dużo 06. A 06 jest w większej ilości produktów niż 03 .03 masz głównie w rybach i trasie. Dlatego masz PIĆ tran codziennie (jeśli nie zapomnisz). Chodzi o ratio 06 do 03. O nasycony czy MUFA też bym się nie martwił bo jest go dużo wszędzie. Więc jak zostaje Ci te 30g do uzupełnienia nie dajesz 06 tylko celuje sz w inne kwasy tłuszczowe. Nawet nasycone (czeko/mieso/jaja). Gdzie tam nie ma tylko nasyconego ale nie ma 06 i nie ma wegli (z wyłączeniem cEkolady) ale czekolada ma to do siebie ze to czekolada. Stan euforii/serotonina etc.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Nie.Masło możesz jeść byle by nie stanowiło 50% fatu jaki zjadasz w ciągu dnia.Zostaw sobie te 120g na środę. Da akurat 60g fatu.Pozostałe 60g pociągniesz z reszty . It's up to you. W sensie środa. Tu wybierasz produkty na które masz parcie. Wtedy masło ok .Ale nie więcej jak połowa fatu jakiego masz.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 549 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12768
A taki VLCD w DNT przeplatane 1/1/1/1/1 z DT ~500g ww i max 50g T może zrobić jakiś rekomp? Kurcze źle wyszedłem z redukcji, za wcześnie też chyba (ale już nie szło) i teraz czytając wasze dzienniki szukam jakiegoś rozwiązania bo trzeba sievogarnac przed 30tką;) I nie wiem czy redukować czy się dalej żałować, mam rekord na klate 100kg, w MC 120x5 - boję się że nie ma czego żenić, a z drugiej strony masa nie wychodzi jak chciałem.bo rośnie tylko brzuch. Chętnie bym spróbował takiego vlcd z ładowania, ale ten trening wyplukujacy mnie przeraża, rekordy mówią że jestem gimbus więc metody najprostsze powinny działać. No a nawet tętniące skomplikowane nie działają. Narazie zmieniłem trening na Split, i czuję bardziej mięśnie na drugi dzień niż przy fbw. Ale kurcze nie chcą rosnąć. Wojtek masz zdjęcie z jakiego poziomu startowali z tą redukcja teraz? Jak siłowo stoisz w podstawowych ćwiczeniach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
@Sol, ok, nie pomyslalem o aspekcie O3:O6. W takim razie masła będę używał jako dodatku do smaku, np do naleśników z jaj. Poszukam też jakichś ryb co by na szybko można zjadać.

Edit:
Czekoladę będę próbował dodawąc niedługo.
Tran pije po 10ml i wliczam jako 10g fatu.
Więc moja pula to 50g tłuszczu.


Zmieniony przez - WojtekA4 w dniu 2016-09-05 14:39:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
To jedna z głównych wad masła. Dla mnie najważniejsza. No chyba że ktoś ma uczulenie hehehehhe. Jakby było tyle 03 w maśle co 06 to bym jadł pół słoika dziennie. Co do fatu bierz pod uwagę to co lubisz i to co mój mieć wpływ na inne rzeczy.Nabial w takich ilościach nie powinien zaszkodzić- no chyba że ktoś ma srake czy pizze na plecach po lyku mleka.Też dobre wyjście ale nabiał to nabiał (nie mam.na myśli jaj tylko produkty mleczne) w późniejszym. Okresie może trzymać wodę. Lub jeśli się zdarzy że forma się pogorszy pomysł czy czasami nie wpadł nabiał. Ale.na tym.etapie - znowu jeśli możesz i lubisz - to jak najbardziej si. Ale na czele zostaje czekolada w ilości 20-30g lub jaja / mięso/ ryby.Nie da się porównać cAkolady do mięsa ale czekolada ma inne zadanie (poprawia humoru).Mało produktów Ci to da.na reduckji. Więc jeśli i to odpada to celował bym w jaja - jeśli lubisz to z tym masłem. Masła tak do 20g (10g fatu).

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Tak na szybko, ale nie wiem.na ile wiki jest wiarygodna
Omega-3 0,076 g
omega-6 13,790 g
Jatio jakie ?
181 do 1,kiedy docelowo powinno być ~3:1 choć
"no one knows what the optimal ratio in the diet is for these two families of fats."
I tu porozumienia nigdy nie będzie. Jedni sadza nawet ze 1 do 1.choć to raczej nierealne w naszej czasoprzestrzeni.

Ale na pewno nie 181 do 1
Heh

A 06 walczy w organizmie z 03.
Używają tych samych ścieżek,więc niekoniecznie trzeba jeść więcej o3- wystarczy zmniejszenie podaży 06.
I tu cała magia.
;)

....lub zwiększenie podaży 06.
I cala.magia 03 przykazań nawet przy ich dużej podaży.
Nie ilość się liczy pojedynczych lecz ratio.
Podobnie jak w przypadku badania profili lipidowego.



Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-09-05 15:41:08

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Wojtek.Nie ma.być na szybko!
Choć mam nadzieję że to tylko słowo wyrwane z kontekstu
;)
Ma być zawsze smacznie i powoli.

Kup sobie jakiś słoik ryb w sosie własnym czy wędzone i je jedz jeśli lubisz.
Albo jakieś takie jednorazowki po 100g .W sklepach tego pelno.Byle nie w oleju.W sosie własnym lub pomidorowym.



Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-09-05 15:38:54

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Po raz kolejny wychodzą rzeczy o których do tej pory sam nie myślałem.
Nigdy nie interesowały mnie kwasy tłuszczowe itp...
Do tego, na szkoleniach nigdy nie wiedziałem o co chodzi, bo tematu nie chciało mi się zgłębiać.
A okazuje się, że nie jest to takie ciężkie do ogarnięcia.

"Na szybko" - to właśnie chodzi o produkty typu ryba w pomidorach itp.
Ja generalnie - jestem ogromnym fanem śledzi.
Mogę jeść je pod każdą postacią (poza słonymi z wody ;).
Ale muszę zgłębić temat jak wygląda makro poszczególnych ryb i używać ich.
Łososia też muszę dodać, bo uwielbiam, ale to już tłuścioch, więc odpowiednio muszę to policzyć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojtek grubasie!!

Następny temat

[BLOG] hapcio - "Masa bez masy" i inne dziwne rzeczy

WHEY premium