SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] wojtek - Winter shredding feat. Solaros

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Super, bo ja uwielbiam i dzisiaj nie mialem opcji, zeby nawet jajecznice zrobić - zaspałem - no i wleciały dwie kulki mozzarelli :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 642 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 29892
Co do spożycia węgli i późniejszego dojadania - zauważyłem identyczna zależność też u siebie. Dopóki jem posiłki B+T to nie mam takiej ochoty, natomiast po posiłku z WW mimo, że jestem najedzony to w głowie się pojawia myśl żeby wszamać coś nadprogramowego :) Ciekawa zależność w sumie, ale mimo wszystko jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, że miałbym wyeliminować węgle całkowicie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Wyeliminować nie,
Być może chodzi źródło tych węgli ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22703
Wojtek, widzę, że regularnie korzystasz z pomocy fizjoterapeuty (w przypadku takiej konieczności) i Ci to pomaga. Mam problem z lewym zginaczem bioder, szczególnie przy przysiadach tylnich - mógłbyś dać namiary na fizjo na PW?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Jasne. A skad jestes? Bo zależnie od problemu mam roznych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22703
Właściwie mogę być i z łódzkiego, i z mazowieckiego, jeśli w którymś z tych województw masz znajomego specjalistę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Działasz Wojtek coś?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Hmm. Na 75%. Staram sie głowę ogarnąć. Tam gdzieś tkwi problem. Ale jestem blisko. Coraz częściej udaje mi sie w sytuacji patowej włączyć mózg. Wiele osob pewnie podśmiewa sie z tego problemu, ale cóż, nie jest to rzecz fajna ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
walcz,walcz - kazdy ma jakies demony

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Wojtek dasz radę i tak przemianę już masz za sobą kolosalną. Podglądam z partyzanta i trzymam kciuki

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojtek grubasie!!

Następny temat

[BLOG] hapcio - "Masa bez masy" i inne dziwne rzeczy

WHEY premium