SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] wojtek - Winter shredding feat. Solaros

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111364
cały stand oreo kupiłeś?

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
To nowy mebel w salonie

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Wojtas bardzo się cieszę widząc jak to u Ciebie wygląda :)
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
Fajne makro.., idealne wręcz tak jak piszesz by dobrze się czuć bez napadów obżarstwa.., też spróbuję redukcję pociągnąć tak jak i pierwszą zresztą udaną bez dwóch zdań na zbilansowanej dobrze misce.., fajnie, że się odezwałeś pozd..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Na takim zarelku sama przyjemność redukować

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Kwestia jest taka, ze całe białko dostarczam z białek jaj i mięsa - wołowina. Wpada mozzarella ewentualnie dobrej klasy (przynajmniej wg składu) wędlina. Tłuszcze w duże części to oliwa, boczek, to co z mięsa, i wiadomo wpada tez fat ze słodyczy itp, ale staram się, aby baza czyli te >60% były tłuszczami bardzo dobrej jakości. Węgle... Who Cares...na to w ogóle nie zwracam uwagi. Są dni kiedy lecą same proste, a są dni kiedy mam ochotę na bataty, ziemniaki czy makaron. Aha. Po testach wyszło mi, ze śniadania b+w nie działają na mnie dobrze, poza walorami smakowymi. Teraz jem jajecznicę z 7-8 białek + 70-80g bekonu. Mocno mnie napędza na cały dzień.

Dzisiaj po treningu np takie węgle idą:







Zmieniony przez - WojtekA4 w dniu 2017-02-08 20:06:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
U mnie to masakra. Nieważne co zjem i czy się najem tak, że ledwo chodzę bo po 2h znowu głodny. Chyba będę musiał jeść tylko ziemniaki...

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
No, też tak miałem.
Z tą różnicą, że ja po 15 minutach byłem "głodny".
Tylko czy to głodem można nazwać.... Nie wydaje mi się. ;)



Zmieniony przez - WojtekA4 w dniu 2017-02-08 20:37:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 68 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8386
Wojtek, i jak Sobie z tym poradziłeś?
Zdradź sekret, jak na takich kaloriach nie czuć głodu i móc jeszcze pozwolić Sobie na takie przyjemności


Zmieniony przez - Zekken w dniu 2017-02-08 21:01:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
To wcale nie są niskie kcal :)
Do treningu B+T - dużo tłuszczu, trzyma fajnie apetyt w ryzach.
Po treningu wchodzi szejk - u mnie ze wzgledu na problemy z mlekiem pije izolat (30g dziennie z prochu białka - odnośnie poprzedniego posta) + mleko migdałowe
Potem rarytasy - freestyle... od pieczywa, przez słodycze, na makaronach i ziemniakach kończąc.
A potem kolacja, mięso + jakieś węgle jak mi jeszcze zostanie.
Na noc jeszcze często wpada kulka mozzarelli light.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojtek grubasie!!

Następny temat

[BLOG] hapcio - "Masa bez masy" i inne dziwne rzeczy

WHEY premium