SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] RafalRRRR / Dalsza redukcja IF+CN

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 80807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19912
RafalRRRR
właśnie nie mam pojęcia. Cały czas tak robię i czasem mnie tak najdzie czy jest ok czy nie.
Yohy 15g a wegli 10g, prawie to samo
Oby jednak nie bo wk*** by był ile sie towaru zmarnowało


15g yohy?
ja mam od palmasa z alledrogo, wale 20mg i działa fajnie - troche kaszel, troche katar (do 2h od połknięcia), przyspieszone znacznie tętno (robiąc rozgrzewke jak zwykle gdy miałem tetno 120 teraz wlatuje 160-170) i apetyt mniejszy (ale to razem z HIITEM). Przy ćwiczeniach z dużą ilością powtórzeń czasem oddech ciężko złapać osobiście stosuje yohe zdala od posiłków, nawet kawy z mlekiem.

Zmieniony przez - wieczna redukcja w dniu 2015-06-02 18:47:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Teraz blue magic - sort z zeszłego roku od wxn. Oczywiście 15mg . Slim extreme tez leciał ale wyszedł. Ogolnie słabo czuje stymulanty teraz byc moze ze rano szamie o 6 i treningi tez poranne. Raz jak ćwiczyłem popołudniu to momentalnie w siadach 165ud/min. A tak to w Mc czy siadach mam 145max. A przy klacie czy ramionach to spac moge . Zwiększać nie chce. Max mysle ze 20mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Bo chyba tego pisać Noe muszę że joszka nie lubi się z insulina.
Insa tłumi joszke.

Ed.
Logan mnie uprzedził.

Zmieniony przez - solaros w dniu 2015-06-02 21:18:21

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
A po co kupujecie w kapsach tak drogo. Sporo na allegro tego jest w prochu. 500 mg za 20 zł nawet, ale najlepiej poszukać od typów z przeciwnego forum.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
solaros
Bo chyba tego pisać Noe muszę że joszka nie lubi się z insulina.
Insa tłumi joszke.

Ed.
Logan mnie uprzedził.

Zmieniony przez - solaros w dniu 2015-06-02 21:18:21


Nawet po takiej ilości mleka też leci w kibel? I po BCAA tez?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Rafał, a widzisz działanie samej joszki, bez dodatków z typowego spalacza?

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Ale żeby ocenić czy działa czy nie musiałbyś nic nie zmieniać a dodać tylko Joszke.
Zero zmian.
Tylko Joszka.
Wtedy można oceniać.

I nie leci w kibel ale działanie jest tlumione.
Działa nadal ale ile to zasługa joszki a ile diety i treningu tylko się można przekonać nic nie zmieniając.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak cos czułem kuźwa że gorzej leci. Ucina, zatem bcaa i mleko (trenuje zawsze na czczo. DOdatkowo omega-3 leci w trakcie okna bo na noc bralem...

Co do działania to jak Sol pisze, cholera wie . choć dół schodzi. Pewnie za szybko poszła (za duży BF), ale co tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Środa













Omega 3 - 4 tabs
Na sen - 3 tabs
Spalacz - 1 tabs (przed treningiem)
Kreatyna 2x5g (przed i po treningu)
Orange Triad - 3 tabs



Trening OK. Ciężko było przy bocznych i tylnich aktonach. P&P nawet spoko.

Miska OK. Pierwszy raz robiłem omleta na patelni nie dość że kwadratowej to jeszcze grilowej
Wizualnie nawet fajnie ale ciężko to ogarnąć w praktyce
Kcal trochę mniej niż planowo. Tak chyba już zostanie
Dodatkowo kolejne ładowanie to już będzie bez takich ilości tłuszczu. W planach na sobotę jest dużo pieczywa, ziemniaków, mięcha, ew browar jakiś. Ze słodkiego to jakieś lody. Sprawdzić bym chciał tłuszcze w okolicach 50g, co może być ciężkie, ale chcę tak zweryfikować.

Ogólnie to jakby stanęło wszystko. Tzn, od momentu jak skończyłem test, wyciąłem stosunkowo dużo (wszystkie, czyli średnio7h) aerobów tygodniowo. Miska niby tak samo, ale ładowanka dodatkowo. Wymiary stoją, waga ciut w górę (1kg), ale to być może jeszcze kwestia kreatyny jaka jest od 2 tygodni (2x5g w DT - 5xtydz).

Stanęło po wymiarach, ale np widzę powoli więcej kabelków na rękach i ciut więcej na dolnych nogach, rano pojawia się jedna dwie delikatnie na udach. To jedyny pozytyw, pomijając iż praktycznie nie przemęczam się w tygodniu ani aerobowo ani z głodu.

Ze spalaczy leci to co dotychczas - Blue Magic - reszta zeszłorocznego sortu. Dojdzie mieszanka do testow pare innych firm, w tym z ECA. Co prawda na to potrzeba czasu aby się ECA wkręciła, ale chcę sprawdzić ogólne odczucia i wtedy może zamienię obecną yoszkę na ECA.

No i pytanie, czy taka zamiana spowoduje odzwyczajenie się organizmu od yohy? I powrót za np 2 miesiące znowu?

Przed trenem walę tylko kawę czarną z syfiastą śmietanką Waldena. Wywalam też BCAA



Miska



Pozdrawiam


Zmieniony przez - RafalRRRR w dniu 2015-06-04 15:17:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Zanim przeczytałem to obejrzałem fotki i se myślę, ten to ma fantazję, polał deskę jakimś szejkiem, po to, żeby na nią truskawki położyć :D Dopiero potem doczytałem co to takiego :) Efekt wizualny mistrzowski! :)

ECA - mówisz, że długo się wkręca? W jakimś suplu to masz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CBL CN itp grupa wsparcia

Następny temat

Przygotowanie do diety !

WHEY premium