SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] RafalRRRR / Dalsza redukcja IF+CN

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 80786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dlatego pójdzie 5 serii docelowych i pewnie na 30kg tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatnie kompleksy były 8 lipca, więc ponad 2 miesiące bez aerobów/cardio (nie licząc sporadycznych spacerów 50-60%hr max ).
W tym czasie poszło jakieś 200-300kcal w górę, przestałem liczyć węgle z warzyw (kcal liczyłem). Waga w miejscu, okolice 91kg, ładowania ww co tydzień w lipcu, od połowy sierpnia co 2 tygodnie. A tak to LC, białka 2g/kgmc węgli 50g (bez warzyw - a warzywa to głównie 500-750g zup kalafiorowych/brokułowych i innych - tzw lekkich węgli ). Wszystko średnio bo nawet wagi już nie używam

No i jako że dałem sobie ostatnie 5 tyg redu, to dorzucam kompleksy. No bo biegać mi się nie chce , no i przydałoby się jakoś zakończyć tą wieczną redukcję

Pierwszy raz tętno max 176ud/min. Takiego jeszcze w życiu nie było (no może kiedyś przy 126kg ).
Dodatkowo nie było jeszcze nigdy kompleksów z 50kg sztangą. A dziś 2 serie takie weszły.
Ostatnia to prawie do porzygu (choć wydaje mi się, że można by jeszcze docisnąć)

Rozgrzewka, potem: 5 x 5

Zarzut
Front Squat
Push&Press
Back Squat
Wioslo
MC

20kg
30kg
40kg
50kg
50kg

Mam tylko nadzieję, że jutro normalnie wstanę na poranny trening






Zmieniony przez - RafalRRRR w dniu 2015-09-10 20:58:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94346 Napisanych postów 364288 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668671
fajna zajezdnia musze to dorzucić raz week

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
RafalRRRR

Ostatnia to prawie do porzygu (choć wydaje mi się, że można by jeszcze docisnąć)







A tak serio to - nie żebym był wielkim znawcą kompleksów sztangowych - to pilnuj dopięcia pośladów i wypchnięcia miednicy po przysiadzie. Z serii na serię jesteś coraz bardziej przykurczony. A to przykurczenie będzie Ci zginało/podkulało plecy. Zawsze wiedziałem, że to trzeba robić ale kołcz od kettli pokazał nam jak to powinno być zrobione (mam zakwasy w pośladkach i czwórkach od przypięć).
Wiosło miało tak wchodzić pionowo w górę?
Aż nabieram ochoty na taki zakątek w garażu.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Piątek – klatka/barki/triceps B

Dało rade wstać, ból akceptowalny .
Trening wszedł dobrze, ciężary poszły ciut większe.
Czas 1h30

A1. Rozpiętki skos 5x15; 3s w dół, 3s w górę
A2. Wyciskanie hantli skos 10/10/10/8/8; 90s przerwy; Bez pełnego wyprostu

B1. Wznosy hantli przodem 15/15/15/15/12; 2sekundowe napięcie przy każdym powtórzeniu
B2. Wyciskanie żołnierskie stojąc 10/10/10/8/4; 90s przerwy; Bez pełnego wyprostu

C1. Prostowanie ramion w opadzie tułowia (było prostowanie ramion na wyciągu linkami) 5x15; 2sekundowe napięcie przy każdym powtórzeniu
C2. Wycisk wąsko dół skos 10/10/10/8/8; 90s przerwy; 3s w dół, 3s w górę



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Ból przyjdzie wieczorem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MaGor

A tak serio to - nie żebym był wielkim znawcą kompleksów sztangowych - to pilnuj dopięcia pośladów i wypchnięcia miednicy po przysiadzie. Z serii na serię jesteś coraz bardziej przykurczony. A to przykurczenie będzie Ci zginało/podkulało plecy. Zawsze wiedziałem, że to trzeba robić ale kołcz od kettli pokazał nam jak to powinno być zrobione (mam zakwasy w pośladkach i czwórkach od przypięć).
Wiosło miało tak wchodzić pionowo w górę?
Aż nabieram ochoty na taki zakątek w garażu.



Dzięki, wdrożę. Jedynie co mogę powiedzieć, to przy wiośle robię raz pionowo do klatki a raz do brzucha przy mniejszym nachyleniu. Wczoraj tak po prostu wyszło , a poza tym technika, szczególnie w ostatnich seriach (niestety) poszła gdzieś bo było już ciężko. Albo zmoenię nast razem ciężar na max 40kg, albo zrobię większe skupienie nad techniką (stawiam na to drugie )


WojtekA4
Ból przyjdzie wieczorem ;)


Dlatego lepiej z rana machnąć trening hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
MaGor
RafalRRRR

Ostatnia to prawie do porzygu (choć wydaje mi się, że można by jeszcze docisnąć)







A tak serio to - nie żebym był wielkim znawcą kompleksów sztangowych - to pilnuj dopięcia pośladów i wypchnięcia miednicy po przysiadzie. Z serii na serię jesteś coraz bardziej przykurczony. A to przykurczenie będzie Ci zginało/podkulało plecy. Zawsze wiedziałem, że to trzeba robić ale kołcz od kettli pokazał nam jak to powinno być zrobione (mam zakwasy w pośladkach i czwórkach od przypięć).
Wiosło miało tak wchodzić pionowo w górę?
Aż nabieram ochoty na taki zakątek w garażu.



Trafione.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sobota – plecy/biceps/tył barków B

Start godzina 10 z minutami.
Rano miałem jeden temat służbowy, więc trening ciut później niż zwykle.

To ostatni trening z obecnej fazy 13 mezocyklu IV.
Znowu dobry trening. Siłowo chyba bez zmian. Nie zapisywałem ostatnio ciężarów, skoro to tylko 3 tygodniowa faza. Od poniedziałku kolejna faza - 14 (3 tygodnie). Plan wrzucę w weekend.

No cóż, tłuszcz u nadal sporo i wiele się w tym sezonie raczej nie zmieni.
Na końcu mała przypinka potreningowa

Córa dzisiaj trochę mocno szalała w Garage GYM

Czas 1h19.

A1. Przenoszenie hantli za głowę leżąc na ławce w poprzek (było ściąganie drążka wyciągu górnego na prostych rękach) 15/15/15/12/8;
A2. Podciąganie nachwytem (było ściąganie drążka wyciągu górnego) 8/8/8/8/5; 90s przerwy;

B1. Uginanie ramion siedząc na ławce skos 15/15/15/15/15;
B2. Uginanie ramion hantlami (chwyt młotkowy) 10/10/10/10/10; 90s przerwy;

C1. Szrugsy ze sztangą (było szrugsy na maszynie do łydek) 15/15/15/15/15;
C2. Szrugsy ze sztangielkami 10/10/10/10/10; 90s przerwy;

No. Teraz ładowanie do 22 ))))))))), Czekałem 2 tyg na to



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Hahaha, asystę w czasie treningu masz mistrzowska.
Sylwetka super Rafi!!




Przynajmniej w koszulce


Zmieniony przez - WojtekA4 w dniu 2015-09-12 13:05:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CBL CN itp grupa wsparcia

Następny temat

Przygotowanie do diety !

WHEY premium