SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowy spam już rozpoczęty - drążek w drzwiach już jest pogięty;)!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 202653

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Znam Bodka, to Ci co wpierd.. swoje dziecko :D?

Dla mnie historyjki lekko podkoloryzowane.

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Prawda to, nie uda im się z tym wygrać. A takie pieniądze koło nosa państwu przechodzą.
Tak, to to. Też myślę, że jest tam jakiś kolor i nie ze wszystkim się z nim zgadzam, ale sporo mądrego powiedział i niejedną osobę by myślę skutecznie odwiódł od jakiś pomysłów

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Najgorszy sposób to k***a próbować :D!

Choć Marycha to się powoli staje częścią kultury, a na pewno niektórych subkultur.

Czasem zajrzę, na http://hyperreal.info/#axzz1fWB5t5YV, ja pierdhole tam ludzie mają nasrane w beretach (niektórzy) walą takie rzeczy, że ja nawet nie wiedziałem, że coś takiego istnieje..

np.

http://neurogroove.info/trip/benzydamina-tantum-rosa-jak-latwo-nabawic-sie-schizy

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Na czytanie hyperreala szkoda mi czasu, a co do tego co tam ludzie walą to jak dla mnie najgorsze są dopalacze. Idą te kierwa dzieci ze szkoły, zamiast za 5 zł kupić sobie żarcia w sklepiku to kupią jakieś chemiczno-szamańskie g**** nie wiadomo z czego zrobione, i później leżą tydzień wyebani w szpitalu, albo i schodzą w ogóle bo lekarz nie wie jak ma leczyć.

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-12-04 00:45:41

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
http://pokazywarka.pl/heroina/


To jest dobre

Kiedyś czytałem aktualnie mam wyj**ane :D

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Co to jest, jakieś relacje heleniarzy ?

Edit:
Hel to najgorsze zło, mieszkam w takiej okolicy gdzie w latach 90tych było bardzo dużo brauniarzy, niedawno była mała ich reaktywacja widziałem, i to wraki ludzi są. Polecam "Rekwiem dla snu" i "My, dzieci z dworca ZOO", tak książki jak i filmy

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-12-04 00:51:02

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Jednego rudna I :D

k***a ktoś sobie ćwiczy my, a ktoś "sportowo" daje po kablach.

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Ich świadomy wybór, każdy robi to co chce z własnym życiem

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-12-04 00:52:09

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Ja lecę w kimonko, paaa :D


PS Fajne Gi wylicytowałeś.

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
k***a właśnie mi frajer coś w ch**a leci, bo zmartwiony, że mu tak tanio poszło. Eh, zobaczymy, bo nie powiem i cena dobra i samo kimono takoż

Spokojnej

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-12-04 00:56:55

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny.

Następny temat

Po pierwsze, zwiększ masę!

WHEY premium