SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L ) bziubzius /trening, rekompozycja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51120

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
aha
przed oczywiście rozgrzewka 14 min
po 30 min bieżnia ( w tym 23 min biegu, reszta szybki marsz - przemiennie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ciagle masz malo kalorii i w ogole, jesz troche malo weglowodanow zlozonych, i niekoniecznie widze w diecie te 120g bialka jak piszesz, nie ma skad tyle bialka wyjsc.
Uwazaj na te twarogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
aha jesli chodzi o zmierzenie sie, to postaram sie w tym tygodniu, tylko nie bardzo mam czym.
jesli chodzi o zdjecie , to mam nieaktualne, wazne na nim jakie 3 kg mniej niz teraz i przed cwiczeniem, to chyba nie ma sensu takiego dawac? zrobie jakies nowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
120 g bialka wyszlo, bo byla odzywka bialkowa 30 g (czyli 23 g bialka), no tak mi wyszlo jak podliczylam w programia jakims sciagnietym z sfd do liczenia.

a tak w rozpisce z piatku zapomnialam przy jednym posilku wpisac 1/3 woreczka kaszy jeczmiennej, ale policzylam ja.

dobra staram sie dopchac cos wicej.
a z tymi weglami, to mialam jesc do 2-3 posilkow. Jem do 2 razy, do sniadania platki i do obiadu kasze gryczana lub jeczmienna lub makaron razowy.
a i wczoraj jadlam fasolke czerwona, ale z puszki, taka moze byc czy nie bardzo?
do ilu kalorii powinnam zwiekszyc?
jak myslisz, przytyje bardzo na poczatku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
z puszki ujdzie czasami, ale zawsze lepiej robic ja samemu.

1800kcal nie powinno ci robic żadnej krzywdy, tyle powinnaś spalać, Czy przytyjesz.. no to mozliwe, chociaz nie sadze, z tym ze ważysz malo, masz klopoty z okresem i sie ich nie pozbędziesz poki nie poprawisz diety, zadne cuda wianki hormony z zewnątrz nie przywrócą ci prawidłowego funkcjonowania twojego układu hormonalnego, a moze byc jeszcze gorzej, tylko dobra i zdrowa dieta moze tego dokonac.

Wracajac do tematu ważysz mało i odchudzanie się dalsze pogarsza twój stan, nie masz sie z czego odchudzać, tluszcz masz bo brak ci miesni cos sie ma albo to albo to.
Zaczniesz jeść , ćwiczyć, zacznie prawidłowo funkcjonować twoj układ hormonalny to pozbędziesz sie oponki i nabierzesz kształtów.
będziesz myslec o odchudzaniu będziesz sie kręcić w kolko a w gorszym przypadku będziesz tyla.

Powiem ci ciezko sie pomaga takim ludziom jak ty, których myślenie o jedzeniu kreci sie wokół samo-destrukcji.
Musisz chciec, a nie uważac ze chcesz, musisz poświecić swoj czas naprawieniu diety, przygotowaniom jedzenia takiego które da ci zdrowie, żadna fabrka takiego jedzenia nie wyprodukowała. Musisz sama je sobie przygotować, wiem ze to upierdliwe, ale sie oplaca, wywal głupawe twarożki, jedz dziewczyno, jedz mieso, ryby, tłuszcze warzywa strączkowe, poświęć troche czasu by ukisic to i owo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
dziekuje za odpowiedz
przepraszam, zdaje sobie czeciowo sprawe z tego, ze ciezko mi pomoc.
Zapewnia jednak, ze wierze w to, ze wiesz co mowisz i staram sie zmieniac wiele rzeczy.
problem polega na tym, ze jak jem mieso, to juz calkiem zapchana chodze.

sniadanie dziejsze juz pisalam wczesniej
dalej

1200
inka z dod mleka
1300
watrobka drobiowa 100 g
fasolka szparagowa
oliwa lyzka

100 mln cieplego mleka

1530 polowa i 1700 druga polowa (przerwali mi w jedzeniu...)
wolowina 150g pieczona w warzywach z sosem sojowym i koncentratem pomidorowym (1 lyzka na 2 porcje)
oliwa lyzka
kasza gryczana 1/3 woreczka
brokul, kalafior

19-1930 bedzie
salatka:warzywa, oliwa lyzka, 1/4 makreli, plaster twarogu


narazie czuje sie pelna, mam nadzieje, ze dam rade ta salatke zjesc, w domu bede po 2130, raczej nie bedzie mi sie chcialo jesc juz, doladowac cos jeszcze?

jesli mam jesc 1800 to bym musiala jeszcze cos zjesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
zapominasz o tluszczach, jedzac tlustrze miesa i ryby bedziesz miala wiecej kalorii.
Generalnei mozemy przyjac ze na razie nei liczysz, jezeli ci to odpowiada, byle bys jadla, podobnie jak teraz to robisz, te 150-200g miesa, ryby, warzywa -ile chcesz, troche straczkowych i pelnoziarnistych zborz.
Pij pelne pleko jedz pelnotlusty twarog, zjedz wieczorem chociaz ta polowe makreli, coi to jest 1/4 dojadana twarogiem, - niepotrzebnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
dzisiejszy dzien jedzeniowo wygladal tak:

sn.900
tran
platki 4 lyzki
jajko
orzechy wloskie, platki migdalow
plaster twarogu - prawdziwy, wiejski, pelnotlusty
3 lyzki jogurtu naturalnego

II 1230
warzywa
oliwa
2 czubate lyzki fasoli czerwonej z puszki
jajko
gruby plaster wedzonej mozareli
kakao na wodzie z 100 mln mleka
pol malej kostki gorzkiej czekolady

III 1545
wolowina 150g
oliwa
kasza gryczana 1/3 woreczka
warzywa

IV 1930
plat sledziowy
3 lyzku jog nat
warzywa
herbata z polowa cytryny



mial byc dzis basen, juz bylam w drodze, ale nastapil nieszczesliwy wypadek, przez ktory caly dzien nie brzuch z nerwow boli :/

jak dam rade to jutro przed praca skocze na silke

pytania:
1. czy ma jakis sens i czy moge uzywac czasem miodu, takiego prawdziwego z pasieki?
2. na poczatku pisalas mi o mieszance ziol, gdzie moge je zakupic? ta kompozycja ma jakies szczegolne dzialanie?

mam nadzieje ze micha wyglda dobrze.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
calkiem calkiem
1. pewnie
2. tak ziola kupujesz w zielarskim, nie tyle ze to mieszanka,sama mozesz sobie zmieszac, albo poprosic by zmieszali, ale tego chyba w Polsce nie robia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moja mama kiedyś dostała "receptę" na herabtkę ziołową od lekarki i pani w aptece namieszała wg zaleceń. Warto zapytać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na sztandze:)

Następny temat

plan treningowy - prosze o ocene

WHEY premium